המשבר מחריף: החל מהבוקר, שיבושים בטיסות הבינלאומיות של ארקיע

השיבוש מגיע בתגובה להחלטת אסיפת בעלי המניות להוציא לפועל את תכנית הקיצוצים שמשמעה פיטורי עובדים ופגיעה בתנאי השכר שלהם, זאת למרות שכבר סוכם על ביצוע תוכנית אחרת שתמנע פגיעה בהם
 | 
מטוס, צילום: יח"צ דלתא
ועד עובדי ארקיע מחדש מהבוקר (ד') ועד להודעה חדשה את השיבושים בטיסותיה הבינלאומיות והפנים ארציות של החברה, כתגובה על כישלון המשא ומתן המתמשך עם יו"ר ארקיע, אבי נקש, על גיבוש הסכם התייעלות חדש עם ההנהלה.

העובדים טוענים כי יו"ר החברה חזר מהסכמה בנוגע לתוכנית ההתייעלות ולראיה באסיפה מיוחדת של בעלי המניות שנערכה אתמול החליטה האסיפה להוציא לפועל את תכנית הקיצוצים שמשמעה פיטורי עובדים ופגיעה בתנאי השכר שלהם.

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי: "לא נאפשר פיטורים והפחתות שכר חד צדדיות במיוחד לאור העובדה שהצדדים כבר הגיעו להסכמות והנהלת החברה חזרה בה. מבחינתנו חזרה מההסכמות מהווה חציית קו אדום".

יו"ר ועד עובדי ארקיע, יגאל כהן: "אבי נקש החליט לסגת מכל ההסכמות שהושגו במשא ומתן שנערך בחודש האחרון, הוא פוצץ בלי כל סיבה הגיונית את השיחות ועל כן אין לנו ברירה אלא לחדש את הצעדים הארגוניים שאותם התחלנו לפני כחודש, בהתאם לסכסוך העבודה שהוכרז על ידי ההסתדרות וקיים היום בארקיע".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה