ועדי עובדים לאלוביץ': "התעלמות מהמצב לא מכבדת מעמדך במשק"

למעלה מ- 150 ועדי עובדים שלחו הבוקר מכתב ליו"ר בזק, שאול אלוביץ' התומך בסכסוך העבודה בפלאפון. "עליך לקחת את המושכות לידיים, לגלות מנהיגות ולקיים דו שיח מכובד, בגובה העיניים, עם נציגות העובדים"
 |  (4)
שאול אלוביץ, צילום: בוצ'צ'ו
למעלה מ- 150 ועדי עובדים שלחו הבוקר מכתב ליו"ר בזק, שאול אלוביץ' התומך בסכסוך העבודה בפלאפון. בין ועדי העובדים ששלחו מכתב הם חברת החשמל, קופ"ח כללית, רשות שדות התעופה, תנובה, עיריית תל אביב-יפו, עיריית ירושלים, מפעלי ים המלח, סונול, אל על, חברת נמלי ישראל, ארקיע, שופרסל, תע"ש, דואר ישראל, צים וארגון עובדי צה"ל.

ועדי העובדים כותבים במכתבם על אכזבתם מחברת פלאפון ומשאול אלוביץ' עצמו על הניסיונות החוזרים לטרפד את התאגדות העובדים: "שמענו בצער שהנהלת החברה בראשותך פועלת נמרצות כדי לטרפד את התאגדות העובדים ואני רואים בכך מעשה בלתי אחראי העלול לפגוע במרקם היחסים שבין העובדים לבין ההנהלה". ועדי העובדים קוראים במכתב לאלוביץ "לקחת את המושכות לידיים, לגלות מנהיגות ולקיים דו שיח מכובד, בגובה העיניים, עם נציגות העובדים. התעלמות אינה תכנית עבודה ואינה מכבדת אותך כאיש עסקים בכיר במשק".

יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, אבי ניסנקורן: "כפי שהבטחנו בישיבת הנהגת ההסתדרות, ההסתדרות תעמוד לצד עובדי פלאפון בכל האמצעים העובדים לרשותה. בימים הקרובים יצטרפו עשרות ועדי עובדים נוספים לתמוך בעובדי פלאפון"

חבר ועד הפעולה בפלאפון, איתמר אביטן: "מרגש מאוד לראות את ההיענות של ועדי העובדים התומכים במאבקינו. אנחנו ממשיכים וקוראים לאלוביץ' להכיר ביציגות ועד העובדים בהסתדרות ולהיכנס למו"מ להסדרת תנאי העסקת העובדים וביטחונם התעסוקתי. אין אנו רוצים להפעיל צעדים ארגונים שיפגעו בחברה".

כזכור, לפני יומיים, ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בחברה. לטענתה, הסכסוך הוכרז בעקבות סירוב ההנהלה להכיר בהתארגנות העובדים בחברה בוועד החדש, זאת לאחר שלמעלה משליש מעובדי החברה, כ- 1700 עובדים, הצטרפו להסתדרות. מדובר בסכסוך עבודה תקדימי שכן זו הפעם הראשונה שבה מוכרז סכסוך בענף הסלולאר.
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  ככה מתנהג מנכ"ל של אחת החברות הגדולות במשק ?!?
  עובד המום 28/11/2012 14:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גיל שרון מתנהג כאחרון ברוני הפשע, מצד אחד שולח לעובדים מייל שאומר להם שזכותו של כל עובד להחליט אם לשבות או לא, ומצד שני שולח מנהלי מחלקות זוטרים וראשי צוותים לאיים ולהחתים עובדים לוועד הפנימי מטעם החברה. שולח SMS-ים ו- MMS-ים ממספרי פרטנר הקוראים לוועד שהידים ומתאבדים ומשמיץ אותם בפני כל החברה. פשוט בושה וחרפה איך מנכ"ל של אחת החברות הגדולות במשק מתנהג לעובדים שלו, ממש גועל נפש !
  סגור
 • 3.
  איפה אדון כפיר ? יו"ר העובדים של בזק? (ל"ת)
  הוא קיבל מחלת שתקת!! 28/11/2012 14:03
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 2.
  יש לפטר את כל העובדים בועד המתגבש.
  יש 28/11/2012 12:58
  הגב לתגובה זו
  0 1
  ועדי עובדים הם סרטן.
  סגור
 • 1.
  חרם על פלאפון
  חיים 28/11/2012 12:37
  הגב לתגובה זו
  2 0
  כל הוועדים וכל החברות שרוצות לתמוך לא לעבוד עם פלאפון ובזק ואז נראה מה קורה, כדימה ועדים שלמים יעזבו את בזק ופלאפון ונראה מה יקרה
  סגור