כלל פיננסים משדרגים את ההמלצה לבזן - רואים עד 23% אפסייד

האנליסט ירון זר מעלה המלצה לבזן ל'תשואת יתר' ונוקב במחיר יעד של 2.2 שקלים למניה. לדברי זר: עקומת הלימוד עד הפעלת פרוייקט המיד"ן בהספק מלא צפויה להסתכם בשבועיים בלבד
 | 
ירון זר
למרות התוצאות הפושרות שהציגה בזן 0% בזן 174 0% בזן בסיס:174 פתיחה:174.5 גבוה:175.3 נמוך:172.1 תמורה:17,904,537 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: לרבעון השלישי של השנה, בבית ההשקעות כלל פיננסים מעדכן את ההמלצה למניית החברה ל'' תוך שהוא מקפיץ את מחיר היעד מ-1.8 שקלים ל-2.2 שקלים, אפסייד של 23% על מחיר הבסיס של המנייה הבוקר.

האנליסט ירון זר מספר נקודות אשר מסבירות את העלאת מחיר היעד, כשהמרכזית שבהן קשורה לפרוייקט המיד"ן (הפצחן המימני). בהקשר זה מציין זר כי בחברה ציינו שעקומת הלימוד עד הפעלת המיד"ן בהספק מלא צפויה להסתכם בשבועיים בלבד. כמו כן, סיום הקמת הפרוייקט בהתאם לתקציב מפחיתה את הסיכון לגביו.

נושא נוסף על הפרק הוא עסקה עם שותפות 'תמר' שבמסגרתו תקבל בזן גז טבעי. זר מציין כי מדובר באירוע טכני וצפוי כאשר השווי של מניית בזן הוא בעל רגישות נמוכה למחיר הגז, אך מדובר בחשיבות גבוהה ביחס להגעת הגז לחברה.

ביחס לרבעון הרביעי של השנה מציין זר כי עד שפרוייקט המידן יתרום לתוצאות הכספיות, הרבעון הרביעי מסתמן כבינוני, זאת הודות למרווחי הזיקוק הגבוהים ששררו בענף במהלך חודש אוקטובר. הרווח התפעולי התזרימי (EBITDA) צפוי להסתכם ב-30-40 מיליון דולר.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה