"התמורה המתקבלת מעסקת הוט אינה התמורה המיטבית אותה ניתן לקבל"

חברת הוט הודיעה היו לבורסה שהתקבל בידיה מכתב ממי שמחזיק, לטענתו, ב-486 מניות של החברה ובו הוא מודיע כי הוא שוקל הגשת תובענה ייצוגית נגד החברה, בין היתר בטענה שהתמורה בגין עסקת המיזוג אינה הוגנת
 | 
פטריק דרהי, צילום: שמואל נחמני
חברת הוט הודיעה היום (ה') לבורסה כי ביום 15.11.12 התקבל בידיה מכתב ממי שמחזיק, לטענתו, ב-486 מניות של החברה ובו הוא מודיע כי הוא שוקל הגשת תובענה ייצוגית נגד החברה, בין היתר בטענה שהתמורה בגין עסקת המיזוג אינה הוגנת.

לטענת התובע, "התמורה המתקבלת מעסקת הוט היא אינה התמורה המיטבית אותה ניתן להשיג בעסקה, וכי היא מקפחת את בעלי המניות. המחיר המוענק לחברות מקבוצת פישמן וידיעות אחרונות בעסקה הנוספת שנכרתה בינן לבין בעלת השליטה בחברה עומד בניגוד לעקרון ה"שיוויון" כנדרש בעסקה מסוג זה".

בד בבד, העלה אתמול (ג') בעלי חברת קול, פטריק דרהי שוב את המחיר למניה בהצעת הרכש, מ-41 שקל ל-42 שקל. המחיר ההתחלתי שהציע דרהי לבעלי מניות המיעוט עמד על 37 שקל, והמחיר הנוכחי משקף להוט שווי של 3.06 מיליארד שקל

כידוע, בחמישה בנובמבר 2012 הודיע הדירקטוריון של חברת הוט על הגעתו להסכמות עם בעלי מניות בחברה, ידיעות תקשורת בע"מ על עסקת מיזוג עם חברת קול. בהמשך לכך סוכם שאם קול תפר את חובתה לרכוש את אחזקותיהם של בעלי המניות בחברה כאמור בהסכמים בין קול לבין בעלי המניות, יהיה עליה לשלם לבעלי המניות פיצוי מוסכם בסך של 2.2 מליון שקלים לקבוצת ידיעות ו-4.1 מליון שקלים לקבוצת פישמן.

דירקטוריון הוט בחן בתחילת החודש האם לאור העסקאות בינה לבין ידיעות תקשורת וחברות בשליטת אליעזר פישמן התמורה המוצעת בעסקת המיזוג לבעלי המניות של החברה עודנה מבטאת מחיר הוגן, כפי שקבע דירקטוריון החברה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה