קומטאץ' הודיעה על רכישת חברת Eleven הגרמנית; עדכנה תחזיות למעלה

Eleven מוכרת ברחבי גרמניה כספקית מובילה של פתרונות אבטחה כשירות (SecaaS) לדוא"ל (מבוסס ענן), ומחזיקה בנתח של יותר מ-36 אחוזים מהשוק הגרמני לאבטחת דוא"ל
 |  (1)
היי טק, צילום: Getty images Israel
קומטאץ' (סימול: CTCH), ספקית מובילה של טכנולוגיית אבטחה לאינטרנט ושירותים מבוססי ענן הודיעה היום על רכישת חברת eleven מברלין, גרמניה. הרכישה הושלמה ביום שישי, 16 בנובמבר, 2012.

Eleven מוכרת ברחבי גרמניה כספקית מובילה של פתרונות אבטחה כשירות (SecaaS) לדוא"ל (מבוסס ענן), ומחזיקה בנתח של יותר מ-36 אחוזים מהשוק הגרמני לאבטחת דוא"ל מבוססת ענן. בנוסף לפתרונות אבטחה מנוהלים לדוא"ל וארכיונים, eleven מספקת גם פתרונות דוא"ל מתקדמים באתר הלקוח ושירותים ללקוחות נבחרים. בסיס הלקוחות שלה כולל כמה מהארגונים הגדולים ביותר בגרמניה, בהם BMW, SAP, סימנס ודויטשה טלקום T-Online.

לטענת קומטאץ', הרכישה תאפשר לה להאיץ את האספקה של פתרונות אבטחה במותג פרטי שנועדו במיוחד ליצרני ציוד מקורי (OEM) וספקי שירותים. בנוסף, הכיסוי הגלובלי של קומטאץ' צפוי להאיץ את המכירות ואת האימוץ של טכנולוגיית האבטחה המובילה שפיתחה eleven.

קומטאץ' תמשיך להשתמש במותג eleven בגרמניה, אוסטריה ושוויץ. שישים עובדיה של eleven יישארו בחברה. רוברט רותה (Rothe), מנכ"ל ומייסד eleven יצטרף לצוות הבכיר של קומטאץ' כמנהל טכנולוגיה ראשי ויעמוד בראש פעולותיה של קומטאץ בגרמניה.

"הטכנולוגיה מבוססת הענן והמוכחת של eleven מספקת יכולות נהדרות שיאיצו את האסטרטגיה של קומטאץ' להפוך לספקית של פתרונות "אבטחה כשירות" כמוצר מבוסס ענן, עבור יצרני ציוד מקורי(OEM) וספקי שירותים," אמר שלומי ינאי, מנכ"ל קומטאץ'. "האנשים והמוצרים של eleven ימלאו שניהם תפקיד משמעותי במאמץ המתמשך שלנו להרחיב את קומטאץ' בכך שנציע את טכנולוגיית האבטחה המתקדמת והחדשנית ביותר".

בהמשך לרכישת eleven שעליה הכריזה החברה היום, כמו גם נתוני החברה בתקופה המקבילה אשתקד וציפיותיה ליתרת 2012, קומטאץ' מעדכנת את התחזית הכספית ומעלה את תחזית ההכנסות שלה. כעת צופה קומטאץ' שהכנסותיה בכל שנות 2012 יהיו בטווח של 23.7-23.9 מיליון דולר. הרכישה תתרום תרומה צנועה לתוצאות הרבעון הרביעי של שנת הכספים השוטפת. לפיכך, החברה חוזרת על ציפיותיה לרווח של יותר מ-4.0 מיליון דולר לכל שנת 2012 שלא לפי עקרונות חשבונאיים מקובלים (non-GAAP).
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מניה סופר על ולא שמו עליה ראדאר עדיין (ל"ת)
  ישו 19/11/2012 12:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור