רווחי גולף נפלו ב-Q3 ב-40% ל-7.6 מיליון שקל, ההכנסות דווקא עלו

המכירות של גולף ברבעון השלישי עלו ב-3.8% ל-173.4 מיליון שקל. בשורה התחתונה דיווחה גולף על ירידה של כ-40% ברווח הנקי שהסתכם בכ- 7.6 מיליון שקל לעומת כ- 12.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה
 | 
שלט חוצות גולף, צילום: יח"צ
רשת [גולף} שנשלטת על ידי כלל תעשיות (62%) מקבוצת IDB פירסמה הבוקר דוחות כספיים בהם הציגה צניחה של כ-40% ברווחי הרבעון השלישי, בעיקר בשל עלייה בעלויות התפעוליות של החברה. זאת בזמן שהכנסות החברה דווקא עלו.

המכירות של גולף ברבעון השלישי עלו ב-3.8% ל-173.4 מיליון שקל. העלייה במכירות ברבעון השלישי השנה, לעומת הרבעון המקביל אשתקד, נובעת בעיקר, מפעולות שיווק שביצעה החברה במטרה להגדיל את נתח השוק שלה, וכן כתוצאה מהוספת שטחי מכירה.

הרווח התפעולי צנח ב-31% לכ-10.6 מיליון שקל לעומת הרבעון המקביל אשתקד. את הירידה ברווח התפעולי לעומת התקופות המקבילות
אשתקד, מסבירה החברה בעיקר עקב הירידה בשיעור הרווח הגולמי והעלייה בהוצאות המכירה והשיווק, כולל עלייה במחיר שכר המינימום.

בשורה התחתונה דיווחה גולף על ירידה של כ-40% ברווח הנקי שהסתכם בכ- 7.6 מיליון שקל לעומת כ- 12.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הירידה ברווח הנקי כך שהוא מהווה רק 4.4% מסך המכירות לעומת התקופות המקבילות אשתקד נובעת בעיקר מהירידה ברווח התפעולי.

פעילות החברה מתמקדת בעיצוב, קניינות, שיווק ומכירה קמעונאית בישראל של מוצרי אופנה, והיא מוכרת את מוצריה באמצעות 281 חנויות הפזורות בכל רחבי הארץ. נכון ליום 30 בספטמבר 2012 מעסיקה החברה 1,881 עובדים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה