מתקדמת באירופה: מדיגוס חתמה על הסכם הפצה למערכת ה-SRS II באיטליה

החברה והמפיץ האיטלקי יקימו מספר מרכזי מצויינות למערכת ה- SRS II לטיפול במחלת ה-GERD. ההסכם מוערך בשוק בכמיליון שקל
 |  (2)
אלעד זוננשיין
חברת מדיגוס הודיעה היום (ג') כי חתמה על הסכם להפצת מערכות SRS II של החברה באיטליה, עם יבואנית ומפיצה של ציוד רפואי מתקדם באותה מדינה. הסכם זה שהיקפו מוערך בשוק בסכום של מיליון שקל, מתווסף להסכמי ההפצה של החברה בספרד, יוון, קפריסין וסרי לנקה.

המפיצה תשמש מפיצה בלעדית של מערכות ה-SRS II באיטליה במשך תקופה ראשונית בת שנים עשר חודשים. במהלך תקופה ראשונית זו, בכוונת המפיצה לפעול להקמת מספר "מרכזי מצוינות" ברחבי איטליה, בהם יבוצעו פרוצדורות במטופלים ויקוימו סדנאות לאימון רופאים מקומיים בשימוש במערכת.

המפיצה התחייבה לפעול לקבלת אישורים מקומיים הנדרשים ליבוא ושיווק המערכת, לנקוט בפעולות שיווק על פי תוכנית שנתית אשר תתואם עם החברה, וכן לשמש כמוקד שירות למערכות באיטליה. ההסכם כולל הוראות בדבר הגנה על זכויות הקנין הרוחני של החברה, סודיות, שיפוי, הגבלת אחריות הצדדים, וכן הוראות נוספות כמקובל בהסכמים בדבר הפצת מכשירים רפואיים.

מערכת האנדוסקופיה SRS II מיועדת לביצוע טיפול זעיר-פולשני בGastroesophageal Reflux Disease - GERD, שהינה אחת המחלות הכרוניות הנפוצות ביותר בעולם. המערכת כוללת אנדוסקופ לשימוש חד-פעמי.

בנוסף, הודיעה החברה היום כי הוגשו בקשות פורמאליות על ידי שלושה מרכזים רפואיים בגרמניה, אשר בכוונתם לבצע פרוצדורות באמצעות מערכת ה- SRS™II של החברה, להגדלת סכום השיפוי אשר המרכזים הרפואיים לקבלו בגין הפרוצדורות. הבקשות הנן מסוג NUB ("שיטות חדישות לאבחנה וטיפול") והן הוגשו לרשות הממשלתית בגרמניה הממונה על תשלומי בתי חולים, המכונה InEK. למיטב ידיעת החברה, על הרשות הנ"ל להשיב לבקשות עד סוף חודש ינואר 2013.

במידה ותתקבלנה הבקשות במלואן, אזי בנוסף לשיפוי בסך כ-4,500 אירו אשר למיטב ידיעת החברה מרכזים רפואיים בגרמניה זכאים לקבלו בגין הפרוצדורה בהתאם לקודי שיפוי קיימים, יהיו המרכזים הרפואיים זכאים לסכום שיפוי נוסף בסך של עד 3,300 אירו, ובכך השיפוי הכולל שיכול ויתקבל על ידי מרכז רפואי בגין הפרוצדורה יגיע עד כ-7,800 אירו.

מדיגוס מקיימת מגעים עם המרכזים הרפואיים הנ"ל במסגרת היערכותה להפצת מערכות ה- SRS™II במדינות אירופה, ובגרמניה בפרט. החברה מעריכה כי פרוצדורות ראשונות בגרמניה תתבצענה בתוך מספר שבועות.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  קדימה! להעלות ערך! חיכינו המון שנים.... (ל"ת)
  אנונימי 06/11/2012 18:32
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 1.
  מעולה , ממשיכים בדרך הנכונה
  חנפש 06/11/2012 14:41
  הגב לתגובה זו
  3 0
  2013 מסתמנת כשנה חזקה מאוד למדיגוס . כזו שתאיר את הדרך למי שלא רואה למרחק
  סגור