גל הפיטורים נמשך: ECI תפטר כ-150 מעובדיה בישראל

סבב הפיטורים הנוכחי יפחית ב-10% את מצבת כוח האדם של החברה בישראל. לפני כחצי שנה כבר פיטרה החברה 100 מעובדיה בישראל
 | 
אבטלה, צילום: Getty images Israel
גל הפיטורים בתעשייה הישראלית נמשך: ECI, ענקית ציוד התקשורת הישראלית תפטר עוד 150 מעובדי החברה בישראל, כחלק ממהלך התייעלות שמבצעת החברה ובמסגרתו יפוטרו ב-100 מעובדיה ברחבי העולם.

נזכיר כי לפני כחצי שנה כבר פיטרה החברה 100 מעובדיה בישראל. בכך מצטרפת ECI לרשימה ההולכת ומתארכת של חברות שפיטרו כ-530 עובדים רק בשבוע האחרון, ובהן בטר פלייס, אורבוטק ופריסקייל.

בסה"כ מעסיקה כיום החברה כ-2,800 עובדים בעולם, מהם כ-1,500 בישראל, כך שסבב הפיטורים הנוכחי יפחית ב-10% את מצבת כוח האדם של החברה בישראל.

מכתב מהמנכ"ל

דאריל אדווארדס, המנכ"ל החדש של החברה, שנכנס לתפקידו רק באוגוסט האחרון כתב מכתב ארוך לעובדים שהגיע לידי Bizportal ובו אמר גם "המצב הכלכלי בזירה הגלובלית ובמיוחד באירופה נותן את אותותיו בתעשיית הטלקום. חברות התקשורת בעולם נמצאות תחת לחצי פיקוח ותחרות ולכן שומרות בקפדנות על המזומנים שלהן ודוחות השקעות שאינן דחופות".

"על מנת להישאר תחרותיים למרות המצב הכלכלי בזירה הגלובלית עלינו לבצע מספר צעדים על מנת לייעל את מבנה ההוצאות שלנו. סיימנו זה עתה לבנות את התכנית העסקית לשנת 2013 אשר מבוססת על גידול משמעותי בהכנסות, הנובע מלקוחות קיימים וחדשים כאחד, אך בד בבד עם צמצום בהוצאות. לאחר מספר שנים לא קלות, אני רואה כעת הזדמנות עבורנו לתרגם את ההשקעות הגדולות שביצענו לכלל צמיחה משמעותית".

"כחלק מהתכנית, נתחיל השבוע בתהליך הפחתת עלויות משמעותי בחברה. עשינו ככל יכולתנו למזער את הפגיעה במוצרים המתקדמים ובתכניות אסטרטגיות האחראים לצמיחתנו".

"למרבה הצער הדבר יבוא לידי ביטוי בפיטוריהם של עובדים בתחומים מסוימים. החלטות אלה לא התקבלו בקלות. אני מכיר בכך שרבים מן האנשים שיעזבו היו כאן שנים רבות והם עובדים מסורים אשר תרמו משמעותית ל-ECI. עם כל הצער שבדבר, אנחנו חייבים לנקוט בפעולה זו", אמר המנכ"ל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה