וובר ונניקשווילי מקצים למנופים קו אשראי של 20 מ' ד' לשנתיים

כל סכום שימשך ישא ריבית שנתית כוללת של 5% וייפרע בתשלום אחד. ASTC תעמיד למנופים אשראי בסך 17.5 מיליון דולר ונניקשווילי יעמיד לה 2.5 מיליון דולר
 |  (1)
שטרות דולרים, צילום: Getty images Israel
חברת ארנה גרופ 0% ארנה גרופ 2.1 0% ארנה גרופ בסיס:2.1 פתיחה:2.1 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אישר עסקה עם בעלי השליטה בחברה ולפיה תקבל מנופים קו אשראי בסך של 20 מיליון דולר לשנתיים מחברת ASTC (17.5 מיליון דולר) של מרכוס וובר ומאברהם נניקשווילי (2.5 מיליון דולר).

במהלך השנתיים בהן יועמד לרשות חברה קו האשראי הדולרי, לחברה תיהיה הזכות למשוך את סכום האשראי לשיעורין, כאשר כל משיכה מצריכה את אישור המנכ"ל, יו"ר ועדת הביקורת ויו"ר הדירקטוריון. כל סכום שימשך ישא שנתית כוללת של 5% וייפרע בתשלום אחד (קרן וריבית) בתום תקופת האשראי.

החברה לא תעמיד בטחונות להבטחת קו האשראי וכמו כן תהיה מנופים רשאית לבצע פירעון מוקדם של ההלוואות ללא שתידרש לשלם עמלת פירעון מוקדם. החברה מציינת כי קבלת קו האשראי הינה עסקה במהלך העסקים הרגיל של החברה ובתנאים המוצעים אינה פוגעת בטובת החברה.

לפני כשבועיים דווח על שינויים מהותיים בהחזקות בחברת מנוים, כאשר נניקשווילי רכש מכדורגלן העבר חיים רביבו את חלקו בחברה, כ-38 מיליון ממניות מנופים ששווין נאמד אז בכ-22 מיליון שקל, ובתמורה מכר לו כ-69 מיליון מניות של חברת שמן, המתכוננת לקידוח מול חופי אשדוד. רביבו החזיק ב-7% ממניות מנופים ומכר את מניותיו לפי מחיר של 30 אגורות. לאחר העסקה מחזיק נניקשוילי ב-31% מהון המניות של מנופים. עסקת רביבו - נניקשווילי
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הודעה חשובה מאד.גקי ורביבו בטח אוכלים את הכובע.ממריאים! (ל"ת)
  MUKI 29/10/2012 15:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור