ברנד מזנקת 16% (במחזור אפסי): KCPS בוחנת רכישה של מניות המיעוט

KCPS מחזיקה ב-73.35% מההון בברנד תעשיות שעוסקת בייצור והרכבה של מוצרי פלדה ומחזיקה גם בשליטה בהתכוף. שווי השוק של ברנד כ-55.6 מ' ש', בדומה להון העצמי
 | 
הבורסה לניירות ערך
חברת ברנד תעשיות, החברה מירוחם שעוסקת בייצור והרכבה של מוצרי פלדה לתעשיית המתכת ומוצרי הבניה ומחזיקה גם בחברת התכוף, ואשר נסחרת כיום בבורסה לפי שווי של 55.6 מיליון שקל - בדרך אל מחוץ לבורסה בת"א. המניה מזנקת בכ-16% עם פתיחת המסחר.

ברנד דיווחה הבוקר (ב') כי בעלת השליטה בה, קרן KCPS נמצאת בשלבים מוקדמים של בחינת אפשרויות שונות לרכישת מניותיהם של בעלי מניות המיעוט של החברה (המוחזקות על ידי הציבור), כך שלאחר המהלך, אם יושלם, תהפוך החברה לפרטית.

החברה המנוהלת על ידי חיים ברנד מסרה כי אין וודאות לגבי אופן הרכישה (אם בכלל) ומחירה, וכן אין ודאות כי המהלך האמור יתממש או יבשיל לכדי ביצוע.

KCPS מחזיקה ב-73.35% מההון ו-76.5% מזכויות ההצבעה בברנד תעשיות. שיעור של 8.18% מהון המניות של החברה מוחזק על ידי חברה בת של החברה, ר. ברנד פלדות אל חד.

ברבעון השני של 2012 דיווחה החברה על הכנסות של 136.2 מיליון שקל ועל המיוחס לבעלי המניות של 4.35 מיליון שקל והונה העצמי הסתכם ב-56.4 מיליון שקל.

נזכיר כי בתקופה האחרונה נבחנות לא מעט אפשרויות שונות למחיקת חברות מהבורסה בת"א, כאשר הבולטת שבהם היא המחיקה שמנסה בעל השליטה בהוט, פטריק דרהי לבצע. עוד דוגמא חברה שמועמדת למחיקה היא אלעד אירופה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה