מתקדמת: פילת מדיה חתמה על חוזה חדש בהיקף של 20 מיליון שקל

החוזה הוא עם חברת מדיה בינלאומית גדולה ובמסגרתו נרכשו שירותים למערכת IBMS. מנכ"ל פילת מדיה, אבי אנגל: "מדובר בלקוח אסטרטגי"
 | 
הסכם, צילום: Getty images Israel
{פילת מדיה} גלובל פי.אל.סי הודיעה על חתימת חוזה רב שנתי חדש עם חברת מדיה בינלאומית גדולה במסגרתו נרכשו רישיונות ושרותי התאמה, הטמעה ותחזוקה למערכת IBMS - Integrated Broadcast Management System לשם יישום המערכת לניהול הערוצים ושירותי וידיאו לפי דרישה של החברה באירופה, אפריקה והמזרח התיכון (EMEA)

IBMS תשמש כמערכת מרכזית לכל הטריטוריות לניהול התכנים המיוצרים או נרכשים, זכויות השידור, תזמון התוכניות והכנה והבאה לשידור ותחליף מספר רב של מערכות ישנות מתוך כוונה לשפר את היעילות והגמישות התפעוליים ע"י הגברת אוטומציה וסטנדרטיזציה.

ההכנסות מרישיונות תוכנה ושרותי התאמה והטמעה שהוזמנו במסגרת החוזה שיוכרו בהדרגה במהלך פרוייקט היישום (המתוכנן להסתיים בתחילת 2014) מוערכות בכ- 3.2 מיליון ליש"ט (כ-20 מיליון שקל) . פרוייקט היישום החל מספר חודשים לפני חתימת החוזה וכ-400,000 ליש"ט (כ-2.5 מיליון שקל) מתוך סך התקציב כבר הוכר במסגרת ההכנסות שדווחו ברבעונים הקודמים. הכנסות שוטפות מתחזוקה יתווספו עם תחילת השימוש במערכת במהלך 2013, הסכם התחזוקה הוא לחמש שנים.

מנכ"ל פילת מדיה, אבי אנגל, מסר עם חתימת החוזה: "אנו שמחים על חתימת חוזה חשוב זה מאחר ומדובר בלקוח אסטרטגי. הלקוח כבר רכש מאיתנו ומיישם את מערכת MediaPro לניהול המכירות של זמן אויר לפרסומות וחוזה חדש וגדול יותר זה לניהול התוכן משלים ובונה על ההצלחה הקודמת. בעזרתו אנו מקווים להשיג חוזים נוספים בעלי אופי דומה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה