"צופים פקיעה חיובית - מעל 1,200 נק'; הזרים מממשים בתקשורת"

כך לפי לאומי שוקי הון. "באוקטובר העליות והמוסדיים הם שהובילו את השוק כשהשחקנים שהיו מובלים החלו לעבוד יותר לקראת הפקיעה"
 |  (2)
סוחר, צילום: Getty images Israel
לאחר פתיחה מהוססת, הבורסה בתל אביב טיפסה ולאחר מכן שמרה על רמתה. המעו"ף מוסיף 0.7% ל-1,200 נקודות ומלבד מדד התקשורת המדדים האחרים נסחרים בעליות. פנינו לחדרי המסחר בכדי להתעדכן בתמונת המסחר היום, לפני פקיעת האופציות מחר בבוקר.

"אנחנו צפוים פקיעה חיובית, מעל רמת ה-1,200 נקודות. השוק יהיה קצת יותר גבוה לקראת מחר", אמר דניאל רפופורט, מנהל דסק המסחר במניות ונגזרים בלאומי שוקי הון, ל-Bizportal. "הפקיעה האחרונה הייתה סביב רמות ה-1,170, לא רחוק מרמתה עכשיו, אך השוק כבר הספיק לעלות עד לרמה של 1,233 נקודות וחזר לרמה של 1,190 נקודות - רכבת הרים קטנה במהלך החודש. באוקטובר העליות והמוסדיים הם שהובילו את השוק כשהשחקנים שהיו מובלים החלו לעבוד יותר לקראת הפקיעה".

לגבי המסחר היום נאמר: "היום ניתן להגיד ש'שמח' בסקטור הגז לאחר הפרסום כי וודסייד הגישה הצעה ראשונית ל'לוויתן' והספקולטיות על המחיר החלו. הבנקים עולים כאשר לאומי נהנה מההודעה כי הרגולטור לא יכריח את שלמה אליהו למכור מניות. המכירות בסקטור התקשורת ממשיכות לאחר העליות הנאות, וממה שאנחנו רואים הזרים מממשים רווחים בתקשורת".

יובל רכניץ, מנהל דסק מסחר עצמאי אי.בי.אי טרייד, התייחס למסחר: "הפקיעה מחר תהיה מושפעת מהדו"חות בארה"ב ומהחדשות מכיוון אירופה כאשר הצפי שלנו הוא לפקיעה יציבה. היום יפורסמו נתוני מאקרו חשובים בארה"ב שישפיעו על המסחר".

"להערכתנו, כאמור, לא צפויות תנודות משמעותיות, זאת לאחר ההתעוררות בבורסה מאז החוגים ובתוך כך עלייה במחזורי המסחר. פעולות השחקנים פחות רלוונטית בשלב הזה היות והשוק נמצא כעת במצב של המתנה. היום בבורסה יש עיסוק בעיקר בסקטור הגז סביב מודיעין שייתכן שתצטרף להיתר 'גל', רציו והזדמנות".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  למה לא דיברצ ככה לפני שבוע? (ל"ת)
  44 24/10/2012 14:00
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  טיסה בבונוס-הודעה בפתח (ל"ת)
  דנה 24/10/2012 13:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור