אלן גלמן, המשנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של בזק - עוזב

גלמן שיפרוש בסוף השנה לאחר 5 שנים בתפקיד אמר: "העוצמה הפיננסית של בזק היא אחת מהחוזקות המובהקות של החברה". אלוביץ': "אלן הוא מנהל כספים מעולה, האחראי למעמדה המצויין של בזק בעולם הפיננסי"
 | 
שאול אלוביץ, צילום: יח"צ
נמשכים השינויים בצמרת ענף התקשורת: הבוקר הודיעה בזק כי אלן גלמן, המשנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של בזק יפרוש מתפקידו בסוף השנה לאחר 5 שנים בתפקיד.

בעקבות הודעתו של גלמן, מסר יו"ר בזק, שאול אלוביץ, "אלן הוא מנהל כספים מעולה, האחראי למעמדה המצויין של בזק בעולם הפיננסי. אלן נכנס לחברה בתקופה של שינוי מהותי, והצליח ליצור הכרה באיכות בזק בשווקים הגלובליים, תוך ביסוסה כאחת מחברות הטלקום המועדפות על שוק ההון בישראל ומחוצה לה. אלן משאיר אחריו פעילות פיננסית מקצועית מאין כמוה, בעלת סטנדרטים בינלאומיים. בנוסף, אלן היה אחראי על כמה מגיוסי ההון הגדולים והמוצלחים ביותר בישראל בשנים האחרונות, ויש לו חלק מרכזי במעמדה הפיננסי האיתן של החברה. אני מודה לאלן על התרומה העצומה לבזק, ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

בעקבות כוונתו לפרוש מסר גלמן, "השנים בבזק היו מאתגרות ומספקות מאד מבחינה מקצועית. עבדתי יחד עם מנהלים ועובדים מצויינים בבזק בכלל ובחטיבת הכספים בפרט. יש לי הערכה עצומה לדירקטוריון וליו"ר העומד בראשו, על עבודה משותפת מקצועית ואחראית. העוצמה הפיננסית של בזק היא אחת מהחוזקות המובהקות של החברה, ההופכות אותה למובילה בתחומה. היה לי הכבוד והעונג להיות שותף לעשייה בחברה זאת".

בזק, כמו סקטור התקשורת כולו עברה שנה מאתגרת על רקע הרפורמות השונות שהנהיג בענף שר התקשורת, משה כחלון, שגם הוא הודיע לפני יומיים על פרישתו מהחיים הפוליטיים. בימים האחרונים הצליחה מניית בזק לחזור לרמה בה נסחרהב תחילת מאי, ערב ההודעה על פתיחת ענף הסלולר לתחרות, מה שהוביל למלחמת מחירים והפיל את המניה בשיעור חד של עד 42%. העליות שנרשמו מאז עדיין מותירות את בזק עם שלילית של כ-13% ביחס למחיר בו נסחרה בתחילת שנת 2012.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה