סטיבן טפר: "הניסוי שישלב קופקסון ולקווינימוד - בשורה חיובית לטבע"

אנליסט הפארמה והביומד של הראל פיננסים ממשיך להמליץ לנצל את הרמות הנמוכות ולקנות את מניית טבע עם מחיר יעד של 55 דולר. "יתרון בולט על פני התרופות הקיימות"
 | 
ג'רמי לוין
"הודעת טבע שהיא מתכננת ניסוי קליני שישלב בין לוקווינימוד ותרופה נוספת עם עדיפות כמובן לקופקסון - החלטה מתבקשת המהווה בשורה חיובית", כך אומר היום סטיבן טפר, אנליסט הפארמה והביומד של הראל פיננסים שממשיך להמליץ לנצל את הרמות הנמוכות של המניה לקנייה עם מחיר יעד של 55 דולר.

לשתי התרופות פרופיל בטיחותי גבוה, כאשר הקופקסון יעיל בהורדת מספר ההתקפים השנתי והלוקווינימוד בהורדת קצב ההידרדרות לנכות. לדברי טפר, "כיוון ששתי התרופות פועלות במנגנונים שונים, השילוב ביניהן יכול להתברר כשילוב מנצח שבו מצד אחד יש ירידה אדטיבית במספר ההתקפים השנתי, לרמות שדומות ל-BG-12 ולגליניה, ומצד שני יש הורדה בקצב ההידרדרות לנכות, יתרון בולט על פני התרופות הקיימות".

טפר מציין עוד כי "קיים יתרון גם בניסוי שישלב את לוקווינימוד עם תרופה אחרת, שכן אם יצליח הוא ימצב את הלוקווינימוד כטיפול משלים ולא כמתחרה בתרופות הקיימות".

למרות שהשילוב, אם יאושר, לא צפוי לפני 2017, מדובר בידיעה חיובית שממשיכה להדגיש את מנהיגותו של המנכ"ל החדש ומחויבותו להמשך
פיתוח של מוצרים אינובוטיביים בתחום הניורולוגי, ובפרט למחלת הטרשת הנפוצה.

כמו כן, בסוף השבוע בכנס האירופאי לטרשת נפוצה, טבע צפויה להציג תוצאות קליניות חיוביות בקשר ליעילותה של הגרסה החדשה של הקופקסון המוזרק בתדירות נמוכה יותר. החברה כבר הציגה תוצאות ראשוניות חיוביות שמצביעות על ירידה של 34.4% במספר ההתקפים השנתי ולהערכתנו לא צפוי נתונים שישנו את התמונה באופן מהותי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה