נובה מדווחת על הזמנות למערכת המדידה החדשה מצד שני לקוחות מובילים

מערכת ה-Nova V2600 שהושקה לאחרונה נבחרה לאחר בחינה מקיפה. הערכות: היקף העסקה הוא 3 מיליון דולר ואחד הלקוחות - חברת IBM
 | 
גבי זליגסון
נובה -1.01% נובה 9,033 -1.01% נובה בסיס:9,125 פתיחה:9,125 גבוה:9,125 נמוך:9,009 תמורה:1,284,648 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מכשירי מדידה, ספקית מובילה של פתרונות מטרולוגיה עבור בקרת תהליכים בשוק המוליכים למחצה, דיווחה היום על הזמנות שנתקבלו משני לקוחות מובילים למערכת המדידה Nova V2600™שהושקה לאחרונה.

הערכות השוק הן שהעסקה היא בהיקף של 3 מיליון דולר ושאחד הלקוחות היא חברת IBM. המערכות הוזמנו לאחר הליך בחינה מקיף שבוצע על ידי מומחים מטעם הלקוחות, אשר בחרו במערכת של נובה בשל יכולתה הייחודית לספק מדידה מקיפה של מימדי ה-TSV - Through Silicon Via.

המערכת הייחודית מאפשרת לראשונה מדידות פרופיל בשיטת Dark Field Reflectometry – שיטה חדשנית הנמצאת בהליכי רישום פטנט. יכולת זו נחשבת קריטית לצורך בקרה על תהליכי האיכול והבידוד של ה-TSV, רכיב מרכזי באינטגרציה תלת מימדית. בזכות יכולת זו, ובזכות מהירותה הגבוהה, נבחרה Nova V2600 לתמוך במעבר המתוכנן לייצור סדרתי של שבבים תלת-ממדיים הדורש רמה אפסית של כשלים חשמליים.

איתן אופנהיים, סגן נשיא בכיר בנובה, אמר כי "הזמנות אלה משני לקוחות מובילים, בנוסף למספר תהליכי בחינה עם לקוחות מובילים אחרים, מחזקים את הביטחון שלנו בפוטנציאל שוק השבבים באינטגרציה התלת ממדית. לקוחותינו יכולים כעת להציע את מוצריהם מבוססי ה-TSV ביתר בטחון באחידות ואמינות התהליך. אימוץ האינטגרציה התלת מימדית דורש רמת אמינות גבוהה ביותר וצמצום עלויות. נובה, כדרכה, תומכת בצורך זה באמצעות השילוב המזוהה עם מוצרינו של מטרולוגיה חדשנית ועלויות שימוש נמוכות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה