אורביט קיבלה הזמנות למערכות תקשורת ב-9 מיליון שקל ממשהב"ט

היקף ההזמנות שסיפק משרד הביטחון לחברה עומד על 24 מיליון שקל מתחילת השנה. בחברה מצפים לקבל הזמנות נוספות עד סוף השנה ובשנים הקרובות
 | 
סגרו עסקה
חברת תקשורת הלווינים אורביט -1.78% אורביט 999.9 -1.78% אורביט בסיס:1,018 פתיחה:1,018 גבוה:1,007 נמוך:999 תמורה:50,868 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום שקיבלה הזמנות המשך למערכות תקשורת מתקדמות ממשרד הביטחון הישראלי. סך ההזמנות מסתכם ב-9 מיליון שקל, מה שמעלה את היקף ההזמנות של משרד הביטחון מהחברה ב-24 מיליון שקל מתחילת השנה.

באורביט מציינים כי המערכות שיסופקו מהוות מרכיב מרכזי בפרויקט תשתית רחב היקף המנוהל על ידי משרד הביטחון וצה"ל. כמו כן, בחברה מדגישים כי הפרוייקט הינו גדול וארוך טווח והחברה מצפה להזמנות נוספות ממשרד הביטחון עד סוף שנה זו וכן בשנים הקרובות.

עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט: "אנו גאים מאוד בהזמנות החוזרות אשר בראייתנו הינן עדות חד משמעית לשביעות רצון הלקוחות. הזמנה נוספת זו ממשרד הביטחון מהווה הוכחה לעליונות הטכנולוגית ולאיכותן של המערכות מתוצרת אורביט. אנו ממשיכים במאמצים להעמקת הקשרים עם משרד הביטחון במטרה להגדיל את היקפי הפעילות עמו".

נציין כי לפני מספר ימים הודיעה החברה על חלוקת קטן לבעלי המניות בהיקף של 1.4 מיליון שקל. הדיבידנד יחולק למי שמחזיק במניות החברה ב-16 באוקטובר כאשר יום התשלום ה-29 באוקטובר. מניות אורביט נסחרות בבורסה לפי שווי של 51 מיליון שקל לאחר שמתחילת השנה איבדה כמחצית מערכה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה