אלביט מערכות תספק מערכות לניהול שדה קרב לחיל הים האוסטרלי

החוזה הוא לאספקת מערכות לניהול שדה קרב לאסדות נחיתה של חיל הים האוסטרלי. בצלאל (בוצי) מכליס: "העסקה מעידה על שביעות רצון מאיכות ובשלות המערכות"
 | 
בצלאל (בוצי) מכליס
אלביט מערכות -0.42% אלביט מערכות 45,290 -0.42% אלביט מערכות בסיס:45,480 פתיחה:45,450 גבוה:45,450 נמוך:45,210 תמורה:3,457,373 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום (ג') כי זכתה בחוזה של צבא אוסטרליה לאספקת מערכות לניהול שדה קרב (מענ"ק) לאסדות נחיתה של חיל הים האוסטרלי. היקף החוזה אינו מהותי לאלביט מערכות.

המערכות תשולבנה באסדות נחיתה המותקנות על ספינות אמפיביות מסוג "קנברה". הספינות תאפשרנה העברה של חיילים וציוד מהספינות האמפיביות לחוף, לרבות כאשר חסרים מתקני נמל קבועים ותשמשנה ליצירת קשר ושלוביות עם הכוחות הרגליים במהלך פעילויות מבצעיות משולבות.

אלביט מערכות מספקת את המערכות לניהול שדה קרב מתוצרתה לצבא אוסטרליה במסגרת התוכנית ללוחמה ברשת "יבשה 75/125", הנחשבת לאחת מתוכניות ניהול הקרב הגדולות בעולם.

בצלאל (בוצי) מכליס, מנכ"ל חטיבת יבשה ותקשו"ב באלביט מערכות מסר: "העובדה שצבא אוסטרליה, אחד מהצבאות המתקדמים והמודרניים בעולם, בחר לצייד גם את חיל הים שלו במערכות ניהול שדה הקרב שלנו, מעידה על שביעות רצונו מאיכות ובשלות המערכות".

מכליס הוסיף: "בחירה זו מעידה גם על הצורך של צבאות מובילים בעולם להגביר את התקשורת והקישוריות בין הזרועות השונות שלהם ואנו מאמינים כי לקוחות נוספים ילכו בעקבות האוסטרלים ויבחרו במערכות המתקדמות שלנו לניהול שדה הקרב".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה