מדיגוס טסה 17%: מערכת האנדוסקופיה אושרה לשווק באירופה

מערכות ה- SRS מיועדות לביצוע טיפול זעיר פולשני במחלת ה- GRED שהיא אחת המחלות הנפוצות בעולם המערבי. כל מערכת תכניס כ-4,500 אירו
 |  (1)
אלעזר זוננשיין
מניית חברת המיכשור הרפואי, מדיגוס +0.82% מדיגוס 49.2 +0.82% מדיגוס בסיס:48.8 פתיחה:48.8 גבוה:49.5 נמוך:48.3 תמורה:119,839 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: זינקה ב-17% לאחר שקיבלה אישור של רשויות הבריאות באירופה, CE לשווק החל מהיום את מערכת האנדוסקופיה החד פעמית המתקדמת, SRS II במדינות האיחוד האירופי. האישור נתקבל מאת הגוף הממונה בהתאם לחקיקה האירופית הרלבנטית לאישור מכשירים רפואיים.

המערכת כוללת אנדוסקופ לשימוש חד פעמי ומותאמת לייצור מסחרי תוך הוזלת עלויות משמעותית ביחס לגרסה הראשונה. החברה מעריכה כי הוזלת עלויות הייצור הינה בהיקף של עשרות אחוזים לעומת הגרסה הראשונה.

בעזרת אנדוסקופ חד פעמי, ה-SRS II חוסכת תהליכי חיטוי וסטריליזציה יקרים ומסורבלים, ומפחיתה הידבקות בזיהומים בקרב מטופלים. לאחרונה, החברה הרחיבה את מערך החדרים הנקיים וקו הייצור שלה, בין היתר כהיערכות לייצור מערכות אלו בהיקפים גדולים.

בתוך כך, החברה מנהלת מגעים מתקדמים עם מספר מרכזים רפואיים בגרמניה במטרה למכור להם את המערכות. החברה מעריכה כי פרוצדורות ראשונות בגרמניה יתבצעו בתוך כחודשיים. על פי הערכות של יעוצים חיצוניים של החברה הצפי הוא שהפרוצדורה המתבצעת באמצעות המערכת תהיה זכאית לשיפוי בסך 4,500 אירו בממוצע, כאשר סכום זה עשוי לגדול בשל סיווג המערכת כטכנולוגיה חדשנית.

מערכות ה- SRS מיועדות לביצוע טיפול זעיר פולשני במחלת ה- GRED שהינה אחת המחלות הכרוניות הנפוצות ביותר בעולם המערבי. על פי מקורות שונים, שיעור החולים ב- GERD באוכלוסיה העולמית נע בין 5% ל 17%.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מניה מעולה
  יותם 12/09/2012 16:32
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אפסייד של 100 אחוזים לדעתי
  סגור