נייס השיקה מע' וידאו במטרו בבנגלור בו נוסעים 1.2 מ' איש ביום

הפתרון המוצע כולל מעקב וניתוח וידאו מבוסס IP של נייס. יסייע להגביר את בטיחות הנוסעים, לאבטח את פסי הרכבת ולהבטיח את היעילות התפעולית. ההיקף הכספי לא נמסר - אך הוא גדול, ככל הנראה
 | 
זאבי ברגמן
מערכת הרכבות של הודו היא אחת העסוקות והעמוסות בעולם, וכל פרויקט בה נחשב לפרויקט גדול, גם כשמדובר בפרויקט טכנולוגי שבמסגרתו עוקבים מפקחים ומנתחים באמצעות מצלמות וידאו אחר תנועת הנוסעים ברכבת בתחנותיה ובפסיה - וזו בהחלט פעילות המונית.

חברת נייס -1.95% נייס 41,720 -1.95% נייס בסיס:42,550 פתיחה:41,700 גבוה:41,720 נמוך:41,500 תמורה:14,307,221 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום (ב') כי תאגיד רכבת המטרו של בנגלור השיק בהצלחה את פתרונות האבטחה של נייס ברכבת המטרו 'נאמה' כולל הטמעתם המלאה במרכז הבקרה ובשש תחנות מטרו.

רכבת המטרו נאמה צפויה לשרת 1.2 מיליון נוסעים מדי יום כבר בשנת 2013 עם תפוסה של 40,000 נוסעים בשעות ובקווי השיא. החברה לא מסרה את היקפו הכספי של הפרויקט אך ניתן להניח כי מדובר בפרויקט גדול.

על פי הודעת החברה, הפתרון המוצע שכולל מעקב וניתוח וידאו מבוסס IP של נייס, יסייע לרכבת המטרו של בנגלור שנקראת 'נאמה' להגביר את בטיחות הנוסעים, לאבטח את פסי הרכבת ולהבטיח את היעילות התפעולית תוך עמידה בדרישות הרגולטוריות.

בנוסף למערכת ניהול הוידיאו המתקדמת המנטרת את תחנות המטרו והרציפים, הפתרון כולל ניתוח וידיאו המספק איתור אוטומטי של כניסה לא מורשית למיקומים ספציפיים לאורך פסי הרכבת ובאזורים מוגבלים. כמו כן, הפתרון יאפשר בקרת צפיפות באמצעות ניטור צפיפות יתר וזמני שהייה בתורים בתחנות השונות. פתרון ניתוח הוידיאו של נייס מאפשר הגדרה מראש של פעולות בכל מצלמת מעקב כולל הפעלתה בטווחי זמן ספציפיים לשימוש אופטימלי במשאבים וחיסכון בעלויות התפעול. הפתרון המשולב של נייס מקנה גם גישה למערכת למספר רב של סוכנויות ובכך מאפשר שיתוף פעולה בין מפעילי רכבת המטרו נאמה וכוחות המשטרה.

"השלמת אבן דרך ראשונה וחשובה זו ברכבת המטרו של בנגלור היא עדות חזקה לשותפות ולשיתוף הפעולה שנוצרו בין נייס לתאגיד הרכבת", אמר ירון צואלה נשיא החטיבה הבטחונית וסמנכ"ל בכיר לתפעול עסקי בנייס. "ההבנה העמוקה שלנו של צרכי שוק התחבורה הציבורית ההולך וגדל מאפשרת לנו לספק את הפתרון הטוב ביותר המבוסס על הטכנולוגיה הייחודית שלנו. נייס תמשיך להתמקד במתן פתרונות כוללים לשווקי יעד התפורים על פי צרכי השוק הספציפי."

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה