נץ בונד'ס רשמה הפסד של 3.6 מ' ש' ב-Q2 בעקבות רכישת מלונות אפ"י

החברה דיווחה היום על רכישת מלוא נכסי מנחם גורביץ' בארה"ב. החברה רשמה הכנסות של כ-100 מיליון שקל במחצית הראשונה
 | 
מסכמת רבעון
חברת {נץ בונד'ס} מסכמת את המחצית הראשונה של 2012 עם הכנסות בהיקף של כ-100 מיליון שקל. עיקר ההכנסות נובעות מפעילותן של חברות הבת בארץ ובחו"ל.

נציין שהחברה דיווחה היום (א') על רכישת מלוא נכסי מנחם גורביץ' בארצות הברית בתמורה למניות. עד כה החזיקה החברה 50% מנכסי מנחם גורביץ' במדינה. העסקה בוצעה תמורת 7,721,157 מניות רגילות של נץ בונדס, אשר יהוו כ-16.73% מזכויות ההון וההצבעה בחברה לפני ההקצאה וכ- 12.85%מהון המניות המדולל של החברה.

זהו הרבעון הראשון בו מאחדת נץ בונדס בדוחותיה את הרכישות שביצעה בתקופה האחרונה החברה השלימה לאחרונה את רכישת גרעין השליטה במנדלסון הספקה טכנית והנדסית ואת המיזוג עם 50% ממלונות אפריקה ישראל – המחזיקה במותגים קראון פלאזה והולידי אין. ב-23 במאי 2012, השלימה החברה את רכישת גרעין השליטה במנדלסון וזאת בתמורה לכ-65 מיליון שקל, סכום המשקף למנדלסון שווי של כ-124 מיליון שקל.

ההפסד הנקי של החברה הסתכם ברבעון השני בכ-3.6 מיליון שקל, זאת לעומת הפסד של כ-7.36 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. עיקר ההפסד נובע מהוצאות חד פעמיות אשר נבעו אגב פעולות הרכישה של מנדלסון ומלונות מאפריקה ישראל, בסך של כ- 5 מיליון שקל.

צבי איציק, מנכ"ל החברה, מסר: "זהו רבעון ראשון שנץ בונדס מדווחת על תוצאותיה המאוחדות. התוצאות הכספיות משקפות את הגידול המואץ בפעילותה של החברה. מדובר בשתי השקעות אסטרטגיות עבורנו, ואני מאמין כי תחת ניהולן על ידי נץ בונדס, נץ בונדס תהנה הן בגידול ברווח השוטף והן בהשבחה הונית של השקעות אלו, כבר ברבעונים הבאים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה