מועדון 365: ישנן פניות לרכישת סיבוס, החברה תימכר בשנה הקרובה

בתחילת השנה חתמה מועדון 365 על הסכם למכירת חברת הארוחות העסקיות אך הממונה על ההגבלים התנגד למיזוג. בחברה מעריכים כי החברה תימכר כולה או חלקה
 | 
(צילום: Getty images Israel)
קבוצת המשביר לצרכן סבורה שחברת הבת סיבוס תימכר, כולה או חלקה בשנה הקרובה, כך עולה מדוחות מועדון 365 שפורסמו הבוקר. בחברה מציינים כי הערכות אלו באות לאור פניות של גורמים שונים המתעניינים ברכישת החברה.

בתחילת השנה חתמה קבוצת המשביר הצרכן על עסקה למכירת פעילות הארוחות העסקיות לידי חברת מילפאס תמורת 105 מיליון שקל. המשביר לצרכן המחזיקה ב-81% מהמניות הייתה צפויה לרשום רווח עצום של כ-75 מיליון שקל. עם זאת, הממונה על ההגבלים העסקיים התנגד למיזוג ובחברה החליטו שלא לפנות בערר לבית הדין להגבלים עסקיים.

מועדון 365 היא חברה מדווחת (החברה מוחזקת במלואה (100%) על ידי המשביר לצרכן ורק איגרות החוב שלה נסחרות). החברה עוסקת באספקת שירותים עסקיים לגופים מסחריים ושולטת בחברות קשרי תעופה, סיבוס ומתכננת להיכנס לתחום הקמעונאות.

את הרבעון השני של השנה סגרה החברה עם הכנסות של 120 מיליון שקל, שחיקה של 12% ביחס לרבעון המקביל אשתקד. למרות הירידה, ברבעון השני הציגה החברה של 3.4 מיליון שקל, זאת לעומת הפסד תפעולי של 6.3 מיליון שקל ברבעון המקביל. בשורה התחתונה, מועדון 365 סגרה את הרבעון עם של 2.1 מיליון שקל, זאת לעומת הפסד של 5 מיליון שקל ברבעון המקביל.

למרות הרווחיות של מועדון 365, איגרות החוב של החברה נסחרות בתשואה זבל של 36%. איגרות החוב אמורות להיפרע בחמישה תשלומים שווים בין נובמבר 2013 ונובמבר 2017. איגרות החוב נושאות של 2.3 שנים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה