מישורים מבצעת מימון מחדש לנכסים בקנדה בהיקף של כ-150 מיליון שקל

חברת סקייליין הקנדית שבשליטת מישורים מבצעת מימון מחדש לאתרי הנופש דירהירסט והורס-שו
 |  (1)
גיל בלוטרייך
חברת מישורים 0% מישורים 526.7 0% מישורים בסיס:526.7 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , אשר הינה בעלת השליטה בסקייליין הקנדית (מוחזקת 59%) מדווחת היום (ג') על ביצוע מימון מחדש לאתרי הנופש דירהירסט והורס שו בקנדה בהיקף של כ-150 מיליון שקל.

המימון מחדש נועד להוריד באופן משמעותי את הוצאות המימון השנתיות של החברה ובכך לשפר את תזרים המזומנים והגמישות הפיננסית של סקייליין. החסכון השנתי בהוצאות הריבית השנתיות מוערך בכ - 6.5 מיליון שקל בשנה וסה"כ בכ-23 מיליון שקל לאורך חיי ההלוואה. התרומה לתזרים השוטף השנתי מוערכת בכ-2 מיליון שקל בשנה.

נציין כי בתחילת השבוע דיווחה מישורים על צעד נוסף לקראת רישום סקייליין למסחר בקנדה או בארה"ב. סקייליין גייסה כ - 16 מיליון שקל לפי שווי הקרוב לכ-900 מיליון שקל אחרי הכסף. הגיוס בוצע מגוף השקעות קנדי מוביל, ומהווה עליה של 23% בשוויה של סקייליין בתקופה קצרה בת 10 חודשים. לאור הגיוס, שווי החזקה של 59% של מישורים בסקיילין, משקף שווי של כ-530 מיליון שקל.

גיל בלוטרייך, נשיא מישורים, מסר: "אנו שמחים לבצע מהלך המדגיש פעם נוספת את נגישותה של סקייליין למקורות מימון – בעקבות המהלך ירדו הוצאות המימון של החברה בצורה ניכרת תוך שיפור התזרים. יש לציין כי המימון מחדש בולט לאור הקושי בו נתקלות חברות בהשגת מקורות מימון בימים אלו, כך שבמקביל משתפרת הגמישות הפיננסית של סקייליין ויכולתה לרכוש נכסים במחירים אטרקטיביים. עצם העובדה שאנחנו מגייסים הון בעלויות נמוכות נובעת בראש ובראשונה מהמוניטין הרב והערכה לה זוכה סקייליין בקרב קהילת המשקיעים בקנדה. אנו מאמינים כי הקשר שלנו עם המשקיעים בקנדה ימשיך לתרום להצפות ערך נוספות בסקייליין".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  כל הכבוד
  דר 22/08/2012 20:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חברה מדהימה. גזית גלוב הבאה
  סגור