קבוצת ארקין מצטרפת לגרעין השליטה של אביב ארלון תמורת 52 מ' ש'

אביב ארלון חתמה על הסכם עם חברה מקבוצת ארקין להקצאת מניות בהיקף של כ- 30.6% מהון המניות של החברה. התמורה מהווה תוספת של כ-50% להון העצמי של אביב ארלון
 | 
דורון אביב ודפנה הרלב
חברת אביב ארלון 0% אביב ארלון 222.5 0% אביב ארלון בסיס:222.5 פתיחה:222.5 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדווחת היום על התקשרות בהסכם עם חברה מקבוצת ארקין (חברה בבעלותו של ניר ארקין, בנו של מורי ארקין), להקצאת 148,083,333 מניות רגילות של החברה, שתהוונה לאחר הקצאתן כ-30.6% מהזכויות בהון ובהצבעה בחברה. נזכיר כי הסכם ההבנות בין הצדדים נחתם בסוף אפריל 2012.

תמורת ההקצאה ישולמו לחברה כ-52 מיליון שקל (צמוד למדד כמפורט בהסכם), התמורה משקפת מחיר של 0.35 שקל למניה ומהווה תוספת של כ- 50% להון העצמי של החברה.

בעלי השליטה בחברה דורון אביב, דפנה הרלב, איל לב ארי ויפתח אלוני התקשרו עם החברה מקבוצת ארקין בהסכם בעלי מניות המעגן את ההסכמות ביניהם בקשר עם השליטה בחברה. כניסתו לתוקף של הסכם ההקצאה כפופה להתקיימותם של תנאים מתלים לרבות אישור האסיפה הכללית.

דפנה הרלב, מנכ"ל משותף באביב ארלון: "אנו מברכים על הצטרפותה של קבוצת ארקין לגרעין השליטה בחברה. אחת מהמטרות האסטרטגיות שהצבנו לעצמנו לשנת 2012 היה צירוף משקיע לחברה תוך חיזוק משמעותי של הונה העצמי. אני שמחה שהשגנו מטרה זו באמצעות צירוף משקיע מכובד, מהמובילים בישראל. בכוונת גרעין השליטה, שמונה כעת שלוש קבוצות, אביב, ארלון וארקין, לפעול בכוחות משותפים על מנת לקדם את פעילות החברה בדגש על הרחבת פורטפוליו המרכזים המסחריים המניבים בארה"ב."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה