אמות השלימה את רכישת מלוא הזכויות במרכז הקריה באשדוד ב-69 מ' ש'

החברה השלימה לאחרונה רכישות בהיקף של כ-113.5 מיליון שקל אשר יניבו לחברה NOI שנתי של כ-10 מיליון שקל
 | 
מרכז הקריה, אשדוד
אמות 0% אמות 1,821 0% אמות בסיס:1,821 פתיחה:1,838 גבוה:1,838 נמוך:1,819 תמורה:801,630 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: השקעות הודיעה הבוקר על השלמת רכישת 50% ממרכז הקריה באשדוד, בו החזיקה החברה במחצית מהזכויות. עם השלמת העסקה מחזיקה אמות במלוא הזכויות בנכס.

הרכישה בוצעה תמורת סך של כ- 68.5 מיליון שקל בתוספת מע"מ, ממקורותיה העצמיים של החברה. סך "ההכנסות נטו" (NOI) הצפויות מהחלק הנרכש עומד על כ-5.8 מיליון שקל בשנה .

מרכז הקריה באשדוד הוא מרכז מסחרי פתוח בשטח כולל של כ-12,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים, וכן חניון תת קרקעי ועילי המונה כ-300 מקומות חניה. בנוסף, קיימות זכויות בנייה עתידיות נוספות. המרכז ממוקם ברובע הסיטי באשדוד, שהינו אחד הרבעים המרכזיים בעיר.

המרכז נמצא בתפוסה מלאה, הן בשטחי המסחר והן בשטחי המשרדים. בין השוכרים הבולטים ניתן לציין את שופרסל, סופר-פארם, בנק יהב, בנק מסד וקופ"ח כללית.

את אמות בעסקה ייצגו עורכי הדין מיכל פקטור ואיציק וטנשטיין מפישר בכר חן וול אוריון ושות'. את המוכר ייצגו ורד גיטרמן וענבל פרצ'יק ממשרד גולדפרב .

לאחרונה ביצעה אמות שתי רכישות נוספות בעלות של כ-45 מיליון שקל להגדלת זכויותיה בנכסים אסטרטגיים שהיו בשליטה משותפת של הקבוצה.
החברה הגדילה את זכויותיה בפארק תעשייתי ברחובות מ-33% ל-50%, ובנוסף, רכשה יחד עם שותפתה את מלוא זכויות ההפעלה מעיריית תל אביב בחניון הממוקם בצמוד למבנה מגדל המאה, הכולל 493 מקומות חנייה בשטח של כ-3,200 מ"ר. רכישות אלה בוצעו ממקורותיה העצמיים של החברה. ה-NOI הצפוי מן הרכישות הוא כ-4 מיליון שקל בשנה.

סך הרכישות מסתכמות לסך של כ- 113.5 מיליון שקל אשר יניבו לחברה NOI שנתי צפוי של כ- 10 מיליון שקל.

אבי מוסלר, מנכ"ל החברה, מסר: "אנו שבעי רצון מהרכישות שביצענו בהיקף של מעל 113 מיליון שקל בתשואות ראויות. כל הרכישות המדוברות הן למעשה הגדלת אחיזתנו בנכסים. מדובר בנכסים איכותיים שאנו מכירים היטב את יתרונותיהם והפוטנציאל שבהם ושמחים כי התאפשר לנו לרכוש חלקים נוספים מהם."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה