עכשיו זה רשמי: גליה מאור בדרך לדירקטוריון של חברת טבע

טבע זימנה אסיפה כללית שבו ביקשה לאשר את מינויה של מאור לדירקטוריון. במקביל, טבע מבקשת לאשר הוצאות ליו"ר הדירקטוריון בהיקף של כ-2 מיליון דולר
 |  (3)
גליה מאור
עכשיו זה רשמי. חברת טבע מבקשת למנות את מנכ"לית בנק לאומי לשעבר גליה מאור לדירקטוריון, כך עולה מהזימון לאסיפה כללית שהוציאה חברת התרופות. טבע תערוך את האסיפה השנתית ב-12 בספטמבר ובו תבקש למניות לדירקטוריון פרט למאור גם את ד"ר פיליפ פרוסט, רוג'ר אברבנל, פרופ' ריצ'רד אלן לרנר וארז ויגודמן.

במקביל למינוי הדירקטורים מבקשת טבע לאשר גמול ליו"ר הדירקטוריון פיליפ פרוסט עבור שנת 2011 באופן הבא. החזר הוצאות נסיעה בהיקף של 298 אלף דולר, גמול שנתי עבור שירותי יו"ר בהיקף של 900 אלף דולר, והחזר הוצאות נסיעה עבור שימוש במטוסו הפרטי בהיקף של 700 אלף דולר נוספים.

כמו כן, בחברת טבע מבקשים לעדכן את התקנון של החברה. בטבע מבקשים שחלוקת לא תדרוש אישור של בעלי המניות וידרוש קבלת אישור בלבד, זאת בדומה למרבית החברות בישראל ובארה"ב. עד היום חלוקת הדיבידנד על ידי טבע הייתה כפופה לאישור בעלי המניות.

דבר נוסף אותו מבקשת טבע לקבוע הוא שמרבית הישיבות של הדירקטוריון יכונסו בישראל, זאת במטרה לשמור על מאפייניה הישראליים של החברה ולמרות הגידול בפעילות הגלובלית.בכל מקרה בטבע מדגישים כי לפחות ארבע ישיבות יתקיימו בישראל בכל שנה קלנדרית.

תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  מפח השמן למישנהו.
  איציק 08/08/2012 09:24
  הגב לתגובה זו
  3 0
  הדבורה גמרה את הצוף בפרח האחד ועוברת למישנהו. על כך אמרו חכמינו, אין הקומץ משביע את הארי.
  סגור
 • 1.
  השיר של מרגלית צנעני החיים צריך מזל כמה נכון (ל"ת)
  בנטוב 08/08/2012 08:51
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • תיקון שם השיר בחיים תמיד צריך מזל כדאי לישמוע (ל"ת)
  בנטוב 08/08/2012 09:09
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור