סרגון עקפה את התחזיות עם רווח של 3 מ' ד' - פספוס קל בהכנסות

חברת ציוד התקשורת הציגה הכנסות של 119 מיליון דולר ברבעון השני אך אלו היו נמוכות מעט מהתחזיות. החברה שרפה 14 מיליון דולר ברבעון שחלף בעקבות גידול בצרכי הון חוזר
 | 
עירא פלטי
חברת {סרגון} פרסמה היום (ב') את תוצאות כספיות מעורבות לרבעון השני של השנה. החברה פספסה קלות את תחזית ההכנסות של האנליסטים אך הצליחה לעקוף בשורה התחתונה תוך שהיא מציגה רווח של 3 מיליון דולר ברבעון שחלף.

סרגון המנוהלת על ידי עירא פלטי עוסקת בתחום התקשורת האלחוטית באמצעות פתרונות הנקראים בקהול. ברבעון השני של 2010 רשמה החברה הכנסות של 119.1 מיליון דולר, עלייה של 8% ביחס לרבעון המקביל אשתקד. אנליסטים הסוקרים את החברה ציפו שסרגון תציג מכירות של 120.3 מיליון דולר.

ברבעון השני המשיכה סרגון במהלכים לשיפור הרווחיות שלה וחיזוק צבר ההזמנות. ברבעון שחלף יחס ההזמנות להכנסות היה גדול מאחד בצורה משמעותית והחברה קיבלה מספר הזמנות מלקוחות גדולים (Tier 1).

את הרבעון שחלף סגרה החברה עם מתואם (Non-GAAP) של 3 מיליון דולר. רווח זה מנטרל הוצאה של 1.3 מיליון דולר הקשורים למתן אופציות לעובדים, 0.9 מיליון דולר הקשורים להפחתת נכסים לא מוחשיים ו-1.6 מיליון דולר הקשורים לשערוך מלאי הקשור לעסקת Nera.

במונחים של , סגרה סרגון את הרבעון עם רווח נקי מתואם של 8 סנט למניה. האנליסטים הסוקרים את החברה ציפו שהחברה תציג ברבעון השני רווח של 7 סנט למניה בלבד, כך שהתוצאות של סרגון טובות יותר מהתחזיות.

נכון לסוף יוני בקופת החברה ישנם 44.8 מיליון דולר וללא חוב. תזרים המזומנים של החברה היה שלילי בשיעור של 14 מיליון דולר, זאת בעקבות הצמיחה בפעילות של החברה וצרכי . מתחילת השנה עלתה מניית החברה ב-6% והיא נסחרת לפי שווי של כ-300 מיליון דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה