תאגיד הביטוח MDIS בחר בחבילת התוכנה של סאפיינס לניהול ביטוחים למבנים

העסקה מוערכת ב-15-20 מיליון שקל. רוני על-דור: "אנו עדים להתעניינות גוברת בפתרונות התוכנה לביטוח מבית סאפיינס ברחבי אירופה, ובחירתה של MDIS בפתרונות אלה היא אבן דרך נוספת עבורנו בשוק הביטוח האנגלי"
 | 
רוני על-דור (צילום: יח"צ)
חברת התוכנה סאפיינס, הנסחרת בבורסות ת"א ונאסד"ק ( SPNS), ונמנית עם קבוצת פורמולה מערכות, הודיעה היום (ב') כי תאגיד הביטוח MD Insurance Services (MDIS) בחר בחבילת התוכנה IDIT לשיווק וניהול של מוצרי בתחום ביטוחי אחריות למבנים (warranty insurance) עם כיסוי ל-10 שנות אחריות. העסקה מוערכת בשוק בסכום של כ-15-20 מיליון שקל.

הפרויקט כולל את הטמעת פתרון התוכנה של IDIT לניהול פוליסות ביטוח כללי, ובכלל זה מלוא הפונקציונאליות הנדרשת על מנת לענות לדרישות הרגולציה והתקנים המקובלים באנגליה, ובמדינות נבחרות נוספות ברחבי אירופה. המערכת תאפשר פריסה מהירה של מוצרי ביטוח לאחריות בנייה, והיא מגובה ע"י מערכת ניהול ממוקדת לקוח.

גארי דיבאני, מנכ"ל MDIS אמר: "האתגר המרכזי שלנו הוא להרחיב ולשפר את תוכנת הליבה של החברה ולהציע כיסויי אחריות אטרקטיביים למבנים, תוך הרחבה ושיפור הנגישות אל המערכת דרך הפורטל של הארגון. אנו מתרשמים מאוד מהניסיון הרחב והמגוון של IDIT בסקטור הביטוח ורואים בסאפיינס שותף אמיתי שיוכל לסייע לנו להגביר את היתרון התחרותי שלנו בשוק ביטוחי אחריות למבנים".

יואל אמיר, נשיא חטיבת הביטוח הכללי בסאפיינס, ציין כי, "אנו גאים על בחירתה של MDIS בסאפיינס ונשמח לספק לה את פתרון התוכנה של עידית לצורך קידום האסטרטגיה הגלובאלית של MDIS. השקעתנו המתמשכת בחבילת התוכנה IDIT, בד בבד עם דירוג המצוינות שזכינו לו בדוח של חברת האנליסטים Celent, ממחישים את המחויבות העמוקה שלנו לחדשנות בתחום התוכנה לביטוח".

רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס, הוסיף: "השותפות שלנו עם MDIS היא צעד חשוב ביישום אסטרטגיית הצמיחה של סאפיינס ותומכת במחויבותנו לשוק הביטוח. אנו עדים להתעניינות גוברת בפתרונות התוכנה לביטוח מבית סאפיינס ברחבי אירופה, ובחירתה של MDIS בפתרונות אלה היא אבן דרך נוספת עבורנו בשוק הביטוח האנגלי".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה