בזכות שוק האג"ח: הקרנות המסורתיות גייסו כ-340 מ' ש' בשבוע

קרנות אג"ח מדינה ממשיכות להוביל עם גיוס של כ-280 מיליון ש'. האפיק הקונצרני מתחיל להתעורר - קרנות אג"ח חברות והמרה מגייסות זה שבוע שני ברציפות, כ-45 מיליון ש'
 | 
הציבור חוזר
מדדי המניות סיכמו את השבוע בירידות שערים, אך מנגד מדדי האג"ח הממשלתי והקונצרני רשמו עליות שערים מה שנתן רוח גבית למשך הגיוסים הנאים בתעשיית קרנות הנאמנות השבוע.

הקרנות המסורתיות רשמו גיוסים של כ-340 מיליון שקל בהובלת קרנות מדינה והקרנות השקליות כך, עפ"י אומדנים והערכות שבוצעו ע"י כלכלני מיטב. קרנות אג"ח מדינה ממשיכות להוביל עם גיוס של כ-280 מיליון שקל, עלייה קלה בקצב הגיוסים לעומת השבוע הקודם. האפיק השקלי התאפיין השבוע במגמה חיובית, כאשר הקרנות השקליות גייסו כ-190 מיליון שקל והקרנות הכספיות גייסו כ-60 מיליון שקל.

האפיק הקונצרני רשם עליות שערים: מדדי התל-בונד סיימו את השבוע בעליות שערים של עד כ-0.7% ומדד הקונצרני הכללי עלה בכ-0.8%. בהמשך לכך גייסו הקרנות הקונצרניות בשבוע השני ברציפות. הגיוסים עמדו על כ-45 מיליון שקל. מנגד, קרנות אג"ח כללי ממשיכות במגמת הפדיונות ורושמות פדיון שבועי של כ-150 מיליון שקל וזאת לעומת של כ-260 מיליון בשבוע הקודם.

מדדי המניות התאפיינו במגמה שלילית, מדד ת"א 25 ומדד ת"א 100 סיכמו את השבוע עם ירידות של כ-1.5% ו כ-1.8% בהתאמה. מדד ת"א 75 ירד בכ-3%. הקרנות המנייתיות ממשיכות במגמת הפדיונות כאשר בסיכום שבועי נפדו מהן כ-70 מיליון שקל.

תעשיית הקרנות מנהלת נכון ל-05.07.12 כ-153.2 מיליארד שקל, הקרנות המסורתיות (בנטרול הקרנות הכספיות) מנהלות כ-118 מיליארד שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה