הלמן אלדובי ינהלו את קרן הפנסיה 'מגן' בעלת נכסים של 600 מ' ש'

קופת הגמל החדשה מתוכננת להתמזג לקופות המקבילות בהלמן אלדובי. דמי הניהול בקופת הגמל יעמדו על 0.62% לשנה
 |  (5)
יאיר אהרוני, צילום: (יח"צ)
בית ההשקעות הלמן אלדובי נכנס גם לתחום ניהול קרנות הפנסיה הותיקות. חברת הבת חתמה על הסכם שבמסגרתו תנהל את קופת הגמל והפיצויים של האגודה השיתופית "מגן קרן פנסיה מרכזית לקואופרציה ביצרנות, תחבורה ושרותים אגודה שיתופית".

סך הנכסים המנוהלים אותם ינהל בית ההשקעות עבור עמיתי הקרן מסתכם ב-600 מיליון שקל. מתוך זה, 560 מיליון שקל הינם נכסי קרן הפנסיה הותיקה והיתרה (כ-40 מיליון שקל) הם נכסי קופת התגמולים וקופה מרכזית לפיצויים.

קופת הגמל החדשה מתוכננת להתמזג לקופות המקבילות בהלמן אלדובי אשר נקראות יהבית' ו'עומרים קופה מרכזית לפיצויים'. מגן קרן פנסיה תפעל במקביל לקרן הפנסיה החדשה המקיפה של הלמן-אלדובי. דמי הניהול בקרן הפנסיה יעמדו על 0.62% בשנה. דמי הניהול ביתר הקרנות יעמדו על 0.8% בשנתיים הראשונות.

מיכה ברנר, יו"ר "מגן" אומר כי "ההחלטה לבחור בהלמן-אלדובי נעשתה לאחר בחינת גופים רבים בשוק ההון. לדבריו, ההחלטה נובעת, בראש ובראשונה מתוך רצון ראיית טובת העמיתים ורצון לשמור על זכויותיהם, כמו גם מהניסיון המוכח שיש לקבוצה בקליטה ומיזוגים מוצלחים של קופות גמל בהיקפים גדולים, בערך המוסף וברמת השירות אותה מציעה הקבוצה לעמיתים שנקלטו".

יאיר אהרוני, מנכ"ל הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה, בירך את חברי האגודה השיתופית "מגן" על הצטרפותם לקבוצה: "כמו בכל המיזוגים עד כה, גם כאן יינתן דגש מרכזי בשמירה על איכות הטיפול לו זכו עמיתי "מגן" עד כה, כמו גם מתן ליווי פרישה מקיף והגדלת היצע המוצרים ואפיקי החיסכון המוצעים להם".
תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  חברה מושחתים מקווה שיומכם יגיע ותתנו את הדין
  דוידי 04/07/2012 14:40
  הגב לתגובה זו
  0 1
  גזלתם את ביתי והאל לא יסלח לעולם על כך......גם ידו של סולטן היי,תה במעל .... מי ייתן וכספיכם ייזלו לכם מהידיים ותשארו רעבים כל חייכם ובעזרת האל כספים אלו ייגיעו רק למסכנים שגזלתם.....
  סגור
 • יש לך הבנה לקויה של המציאות ושל שוק ההון
  ראובני 04/07/2012 16:45
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי בדיוק שם גזל את כספך? החברה לא קיבלה ממך אגורה שחוקה אי פעם, רק מי שקנית ממנו אופציות בבורסה קיבל ממך כסף. היתה הצבעה להארכה של האופציה ומשקיעים הצביעו נגד. אז איך בדיוק החברה גזלה את כספך?
  סגור
 • 2.
  יופי. יהיה להם עוד כסף לשים בהזדמנות ישראלית.
  משקיע 04/07/2012 14:37
  הגב לתגובה זו
  2 0
  עם אפסייד מטורף במניה הם יעשו עסקה טובה לעמיתים וגם למשקיעים.
  סגור
 • 1.
  הלמן את הלדובי מקור הרע עושקי המשקיעים
  דוידי 04/07/2012 14:34
  הגב לתגובה זו
  0 2
  עיינו בגוגל ובעיתונות הכלכלית וראו כיצד גרמו למשקיעים בכל תולדותיהם לאבד את כספיהם בקרנות בחו"ל וכעת בהזדמנות ישראלית הבטיחו שאופציות של ני"ע יומרו ועשו הכל ע"מ למחוק הכספים ובניגוד להבטחתם.... החברה מסתבר כל הזמן יודעים לבצע זממם וכל פעם מצליח להם מחדש....גם אני קראתי בעיתונים על כל מעלליהם בקרנות נאמנות בח"ול ומיאנתי להאמן / ורכשתי ני"ע שלהם החברה האלה במבט תמים שיחקו אותה גם בהזדמנות ישראלית תוך כדי השפעה מהותית על ני"ע ושוב מניעיהם מובנים וברורים.....עניין של אינטרסים צרים אישיים.... ראו הוזהרתם.....כספיכם על קרן הצבי.....!!!!!!!!!!
  סגור
 • מה לעשות התאוות בצע שלך לא יודעת גבול
  מבין עניין 04/07/2012 14:51
  הגב לתגובה זו
  2 0
  רצתה לקנות אותה בשער 1 בתקווה שיעשו מניפולציות בנייר . תקבל אחראיות כמו גבר על השטויות שעשיתה - תמיד קל להאשים את כולם - הזדמנות הנייר הכי טוב שקיים היום בשוק ביחס לאפסיד שהוא מגלם בתוכו בנוסף דווקא בגלל שהם לא הכניסו את האופציה 3 לכסף זה מוכיח שהם יכניסו את ה- 4 כי אין להם בריריה והם לא רצו לראות אותך בגלל הדילול העצום שהיה נגרם לנייר ... תסתכלו על זה ככה שסביר שאין להם דרך אחרת לגייס כסף חוץ מהאופציה הרביעית - הנפקת זכויות לא יכולים לעשות מה לעשות שהם שווים כולה 150 מליון שקל - מה הם יגייסו 20 מליון שקל הם לא ישראמקו עם שווי של מעל 5 מליארד . - אין לראות באמור המלצה לכל פעולה שהיא - הבעת דעה נטו - ג.נ. אני מחזיק בנייר
  סגור