כחלון אישר לבזק ולחברות הבנות לשווק יחד שירותים למגזר העסקי

בבזק מעריכים כי להחלטה השפעה חיובית ביותר והיא מבטלת את ההפרדה המבנית באופן מלא. אתמול זינקה מניית בזק בכ-4% והיום היא נחלשת בכ-1%.
 |  (4)
שאול אלוביץ
משרד התקשורת אישר אתמול (ג') ל בזק +0.79% בזק 256 +0.79% בזק בסיס:254 פתיחה:252.9 גבוה:259 נמוך:251.6 תמורה:27,640,030 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: לשווק סלי שירותים משותפים לה ולחברות הבנות שלה במגזר העסקי. המשמעות היא כי מעתה תופסק האפליה בין המגזר הפרטי לעסקי בכל הקשור ליכולת להציע ללקוחות הצעות שיווקיות משותפות.

בבזק מעריכים כי להחלטה השפעה חיובית ביותר, שתגדיל את היצע השירותים שכל חברה בקבוצה תוכל להציע ללקוחות העסקיים. להחלטה ולאישור יש גם השפעה צרכנית חיובית נרחבת, והיא תגדיל את שביעות רצון הלקוחות, ותגדיל את התחרות בשוק, אל מול החברות שאינן מוגבלות כפי שבזק היתה.

לקוחות עסקיים דורשים מחברות התקשורת להציע סל שירותים הכולל את כלל שירותי התקשורת, מצד אחד כדי למקסם את רמת השירות ומן העבר השני, כדי להקטין את הוצאות התקשורת. זאת תופעה הקיימת אמנם גם בקרב הצרכנים הפרטיים, אך בולטת במיוחד בשוק. לכן, לקבלת האישור משקל רב בעבור בזק ובעבור הלקוחות העסקיים בישראל, קטנים כגדולים.

יו"ר בזק, שאול אלוביץ, מסר בעקבות החלטת משרד התקשורת לאשר לבזק לשווק סל שירותים עסקי משותף כי, "אני מברך את משרד התקשורת והשר משה כחלון על קבלת ההחלטה, שללא ספק תשפר את מצבם של כלל הלקוחות העסקיים בישראל בתחום התקשורת. כשם שהאישור שניתן לבזק לפני כשנתיים לשווק סל שירותים משותף במגזר הפרטי יצר מהפיכה, הגביר את התחרות, וחיזק את מעמד הצרכן, תוך שיפור השירות והקטנת עלויות התקשורת, כך אנו מצפים שיתרחש גם במגזר העסקי".

אלוביץ הוסיף כי, "בפעילות המשותפת של החברות בקבוצת בזק טמונה יכולת של ממש לשפר את מצבו של הצרכן מכל בחינה, תוך קידום משמעותי של כלל שוק התקשורת. אין ספק שההחלטה של משרד התקשורת היא צעד משמעותי בכיוון, וללא ספק ביטול ההפרדה המבנית של בזק באופן מלא, יוביל בסופו של דבר לתחרות מוגברת שתועיל לצרכן, לחברות ולמשק כולו".
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
  • 2.
    אז למה בזק עדיין נופלת אני כבר על סף יאוש איתה (ל"ת)
    מ.ר 04/07/2012 13:41
    הגב לתגובה זו
    1 0
    סגור
  • תהיה חזק ידידי לטווח הקצת יותר רחוק היא הכי משתלמת (ל"ת)
    זיו 04/07/2012 14:20
    הגב לתגובה זו
    0 0
    סגור
  • מניית בזק שווה הרבה הרבה יותר סבלנות זה שם המשחק (ל"ת)
    בני 04/07/2012 14:18
    הגב לתגובה זו
    0 0
    סגור
  • 1.
    סוף סוף מורידים רגולציה מבזק. (ל"ת)
    lokko 04/07/2012 12:06
    הגב לתגובה זו
    1 0
    סגור