נוחי דנקנר ואילן בן דב - בין האח"מים שיגיעו להילולה של ה'רנטגן'

עשרות שרים, רבנים, חברי כנסת ואנשי עסקים ייקחו חלק בסעודה שמקיים הרב יעקב ישראל איפרגאן. בין האנשים שאישרו הגעתם: רני רהב, מירי בוהדנה, מורן איזנשטיין ועוד
 |  (6)
אילן בן דב נוחי דנקנר
עשרות שרים, רבנים, חברי כנסת ואנשי עסקים ייקחו חלק בסעודה שמקיים הרב יעקב ישראל איפרגאן המכונה "הרנטגן". הסעודה תתקיים במתחם הקבר בנתיבות במסגרת ההילולה השנתית לכבודו של הרב שלום איפרגן זצוק"ל.

איפרגן, הידוע גם בכינויו "הרנטגן" הידוע ביכולתו לאבחן מחלות ובעיות במבט עיניו בלבד, מקיים מערכת יחסים הדוקה וארוכת שנים עם כל בכירי המשק בישראל.

בין אנשי העסקים הבולטים שיגיעו להילולה ניתן לציין את נוחי דנקנר, אילן בן דב, יוסי בכר, יוקי ארביב, דני וענונו, איליק רוז'נסקי, מנחם גורביץ. פרט לכך, אנשים נוספים מתחום התקשורת כגון רני רהב, אפרים קונדה, מירי בוהדנה, מורן אייזנשטיין וקרן מרציאנו.

למנהג ההילולה וההשתטחות על קברי צדיקים שורשים עמוקים במנהגי ישראל. הגמרא קובעת כי ביום פטירתו של אדם גדול נקבע לכבודו יום הילולה ומדי שנה בשנה, כשמגיע אותו יום, מתקבצים תלמידי חכמים ובאים אל קברו.

יום פטירת הצדיק מצוין בשמחה כי בכך נמחלים עוונותיו ובזכותו פוחתות הצרות. הרב יעקב ישראל איפרגאן שליט"א, מכהן כנשיא מוסדות "ברית שלום וחסד" ו"יד יהודית " שמאגדים בתוכם מוסדות תורנים, גני ילדים ומפעלי צדקה ורווחה המסייעים למשפחות נזקקות מידי יום. בכל רחבי הארץ.
תגובות לכתבה(6):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  הברכות של הרנטגן לא הביאו את נוחי רחוק (ל"ת)
  פתטי - עבודת אלילים 01/07/2012 23:05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 5.
  הילולה? שלום ? איפרגן? מקובל?
  ילין. 01/07/2012 21:09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מעולם לא היה רב מקובל בשם הזה אבא של הרנטגן היה איש פשוט !!!!! שיגיע אדם אחד ויגיד שהיה אצלו לברכה!!!אין כזה בכל העולם !!! אני מדבר דברים בדוקים!
  סגור
 • 4.
  רב???????????????
  חיים 01/07/2012 21:04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לאיש אין סמכות רב עובדה! אז מדוע כולם קוראים לו רב? ומעולם לא ביקש שיפסיקו? זה אומר הכל על הנוכל הזה!
  סגור
 • 3.
  הגונב מגנב ממשיך לגנוב
  נוכלים 01/07/2012 20:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נותנים כסף מקבלים ברכות ומבקשים תספורות אז מה הברכות לא מתקימות
  סגור
 • 2.
  עובדי אלילים (ל"ת)
  המום 01/07/2012 18:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  מדוע מקום של כבוד ?
  4198566 01/07/2012 17:15
  הגב לתגובה זו
  2 0
  כל הכבוד לכבוד הרב ובלי לפגוע באף אדם האנשים הללו שהכניסו את ידיהם לכיסם של אנשים כמונו, שעובדים מאוד קשה למיחייתנו והיום ניזקקים לעזרתם של אלו ולחסדי העמותות השונות אשר קמו להם על מנת לסייע לנו כביכול יקבלו מקום של כבוד אצל כבודו של הרב בשולחן האח"מים כאשר דלת העם יביטו בדימעה ועל מנת לקבל את ברכתו של הרב יאלצו להיפרד בנוסף מעוד 200 ₪ ואני שואל על מה ולמה חוסר הצדק הזה הרי בנוסף שהם גוזלים את כספי קרנות הפנסיה שלנו ברישיון ומתרימים אותנו בכניסה לסופרים וכל מיני הודעות s,m,s למיניהם והתרמות בכניסה למרכול תחת הכותרת "תרומה לקהילה" הרי אתם והחברה שלכם מרוויחה דיי כסף מאיתנו אז גם מבקשים ללא בושה תרומה ואנחנו מביטים בקופאית ולא מסרבים למבט עינייה ומכניסים כרגיל ידינו לכיס ולכל הודעות ה 10 ₪ למינייהם ובסוף צריכים להביט בעין דומעת כדי לקבל את ברכת הדרך של כבוד הרב ואני אומר ארץ ה - צבי (צדיק באמונתו יחיה) מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו, מספיק ודיי לכל משתאות התאווה הללו באמתלא שבאים לזכר פלוני אלמוני ותאמינו בעצמכם - ובקדוש ברוך הוא, וסליחה אם פגעתי בכבוו של מאן דהוא. "מתן"
  סגור