קרדן NV מאבדת 7% לאחר שהשתתפה בהנפקת זכויות של GTC פולין

במסגרת הנפקת הזכויות הגדילה GTC פולין את הונה ב-445 מיליון זלוטי שהם כ-104 מיליון אירו. ההנפקה זכתה לביקושים של יותר מפי שתיים מהכמות שהוצעה. חלקה של קרדן NV נותר 27.75%
 | 
שוקי אורן
חברת קרדן אן.וי +0.68% קרדן אן.וי 29.4 +0.68% קרדן אן.וי בסיס:29.2 פתיחה:30.5 גבוה:30.5 נמוך:30.5 תמורה:373 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מאבדת הבוקר בבורסה של ת"א בכ-7% במחזור דליל, לאחר שהחברה דיווחה הבוקר כי השתתפה ביום ו' האחרון בהנפקת זכויות של החברה הנכדה GTC פולין. במסגרת הנפקת הזכויות הגדילה GTC פולין את הונה ב-445 מיליון זלוטי שהם כ-104 מיליון אירו. ההנפקה זכתה לביקושים של יותר מפי שתיים מהכמות שהוצעה.

הנפקת הזכויות מהווה חלק מהאסטרטגיה של GTC פולין להקטנת המינוף ולהגדלת הנזילות של החברה. GTC פולין הינה חברה נכדה של קרדן NV הרשומה בפולין ונסחרת בבורסה של ורשה.

קרדן NV המנוהלת על ידי שוקי אורן ונשלטת על ידי יוסף גרינפלד (19.9) ואבנר שנור (17.7%), השתתפה בהנפקת הזכויות, בהתאם לחלקה היחסי במניות GTC פולין. מאחר וכל הזכויות מומשו, נותר חלקה של קרדן NV במניות GTC פולין כפי שהיה לפני הנפקת הזכויות, בשיעור של כ-27.75%.

נציין כי ב-19 ביוני הורידה סוכנות דירוג האשראי S&P מעלות את הדירוג של החברה ל"BBB" ונתנה לה תחזית דירוג שלילית. בסוכנות הדירוג הסבירו את הורדת הדירוג בעלייה במינוף לכ-60% כתוצאה מירידה חדה בשווי ההחזקה הנסחרת שלה ב-GTC פולין. וכן בהרעה באקלים העסקי בשווי הפעילות המרכזית של החברה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה