גוליבר אנרג'י מגייסת 6 מיליון שקל בהקצאה פרטית לחברת קנדרה

ההקצאה לחברת קנדרה (ישראל) שהשקעתה הכוללת במניות גוליבר תסתכם בכ-11 מיליון שקל. רמי קרמין, מנכ"ל גוליבר: "ההשקעה מהווה הבעת אמון בחברה העומדת לפני ביצוע סקר ברשיון גוליבר"
 | 
(קרדיט: Getty images Israel)
חברת גוליבר אנרג'י, הנמצאת לפני ביצוע סקר סייסמי ברשיון גוליבר, חתמה אתמול (ד') על הסכם עם חברת קנדרה (ישראל) להקצאה פרטית של 20 מיליון מניות, שיהוו לאחר הקצאתן כ-8.97% מהון המניות ומזכויות ההצבעה בחברה, במחיר של 30 אגורות למניה. ההקצאה היא בתמורה כוללת של 6 מיליון שקל.

קנדרה (ישראל) התקשרה לפני כשבועיים בהסכם עם בעלת ענין בחברה, לואיז חכשורי, לרכישת מלוא אחזקותיה בגוליבר אנרג'י המקנות כ-9.67% מזכויות ההון וההצבעה בחברה בתמורה של כ-5 מיליון שקל ששיקפה מחיר של 25.35 אגורות למניה. מכאן שהשקעתה הכוללת של חברת קנדרה במניות גוליבר אנרג'י מסתכמת בכ-11 מיליון שקל והיא תחזיק כ-18% ממניות החברה.

רמי קרמין מנכ"ל גוליבר מסר: "ההשקעה של חברת קנדרה בגוליבר מהווה הבעת אמון בחברה ובתוכניותיה העסקיות. החברה נמצאת לפני תחילת ביצוע סקר תלת מימדי במים רדודים (3D OBC) בשטח רשיון גוליבר ואנחנו מקדימים את לוחות הזמנים שנקבעו על ידי הממונה על הנפט בתוכנית העבודה של הרשיון". קרמין ציין שבתחום חיפושי האורניום החברה מתקדמת לקראת ביצוע בדיקות רמת האורניום בשטח אתר חתרורים שליד ערד.

סקר המים הרדודים (OBCׂ) ברשיון גוליבר מתוכנן לכסות שטח של כ-51 קמ"ר, שבהם אותרה בסקרים מוקדמים מטרת גז פוטנציאלית. בנוסף לכך יבוצע סקר - 2D למטרת נפט אשר יתחיל בים וימשיך ביבשה באזור געש, על פני כ-10 ק"מ.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה