רמי לוי: "אנו בוחנים את רכישת סניפים"; אקסלנס: "רמי רוצה לצמוח"

בעל רשת הדיסקאונט מגיב על ההשערות בדבר רכישת 40 שניפים של מגה בול. כעת לרמי לו 24 סניפים בלבד. אקסלנס: "העיסקה לא תוכל לצאת במתווה הנוכחי"
 | 
(קרדיט: BizTV)
רמי לוי מגיב היום לדיווחים על מגעים בינו לבין קבוצת אלון על משא ומתן לרכישת כ-40 סניפים של מגה בול ואומר כי לא הושגה התקדמות בנושא. מניית רמי לוי עולה 3.8% בתל אביב והמתחרה שופרסל +0.04% שופרסל 2,631 +0.04% שופרסל בסיס:2,630 פתיחה:2,630 גבוה:2,638 נמוך:2,602 תמורה:27,974,309 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: נפלה 7.16%.

"בהמשך לפרסומים מאמש בדבר משא ומתן לרכישת סניפים הפועלים תחת המותג "מגה בול" של חברת אלון הריבוע הכחול, החברה מודיעה כי נערכה בחינה ראשונית של הנושא על ידה ואולם לא מתנהל משא ומתן בעניין נכון למועד דיווח זה".

מספר הסניפים בנוכחי של רמי לוי עומד על 24 ועסקה בסדר גודל זה עשוי להקפיץ את הרשת לפריסה לאומית. על פי הפרסומים בתקשורת, רמי לוי מתכוון להגדיל את מספר סניפיו ולהעיבר את הסניפים לניהולו במסגרת של העברת תגמולים משיעור הרווח או המכירות.

בבית ההשקעות אקסלנס אומרים כי הסיכוי להתממשות עסקה במתווה הקיים נמוך. "להערכתנו הממונה על ההגבלים העסקיים לא יאפשר לריבוע הכחול ורמי לוי להיות שותפים בעודן מתחרות בשוק". לדעת האנליסטית ליאת גלזר, העסקה תייה חייבת להיות במזומן על מנת לקבל את אישור הממונה.

עם זאת, הסיכוי לעסקה כלשהי בין הצדדיים "בינוני-גבוה" אומרים שם. "רמי לוי ללא ספק מעוניין לצמוח ורכישה היא קיצור תהליכים". בבית ההשקעות חוזרים על המלצת '' עם של 150 ש'.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה