טופ אימג' זכתה בפרוייקט מפקד אוכלוסין של בוסניה והרצגובינה בסך 1.2 מיליון דולר

החברה זכתה בפרוייקט מפקד האוכלוסין של בוסניה והרצגובינה לשנת 2013. מנכ"ל טופ אימג' סיסטמס EMEA, מייקל שרדר: "בהתחשב בהצלחתנו באירופה עד היום, אנו בטוחים שפרויקט זה יבוצע במקצועיות ואיכות גבוהה."
 | 
פראג (צילום: Getty Images Israel)
חברת {טופ אימג'} סיסטמס, מובילה בפיתוח ושיווק פתרונות לניהול מידע וקליטת מסמכים, מודיעה היום על זכייה בחוזה בסך של 1.2 מיליון דולר למתן פתרון eFLOW® Forms Classification לעיבוד מפקד האוכלוסין 2013 של בוסניה והרצגובינה. טופ אימג' תבצע פרוייקט פיילוט עד אוקטובר 2012, שיגיע לתפוקה מלאה באפריל 2013.

יעד המפקד הוא למדוד אוכלוסייה של כ-4 מיליון איש. פתרון ה-eFLOW נבחר לעבד במרכז עיבוד הנתונים בעיר סראייבו כ-20 מיליון דפים של טפסים אשר כתובים הן בשפות לטיניות והן בשפות קיריליות. טופ אימג' סיסטמס תבצע את הפרויקט יחד עם חברת Scytl, המתמחה בעיבוד תהליכי בחירות.

ביצוע מפקד אוכלוסין מהימן הוא קריטי למדינה, שכן זה אחד התנאים של האיחוד האירופי לצירופן של בוסניה והרצגובינה. מאחר והמדינה לא בצעה מפקד אוכלוסין למעלה מ-20 שנה, חסרות סטטיסטיקות מדויקות לגבי האוכלוסייה, דבר שמנע ממנה התקדמות בתחומים חברתיים, אזרחיים וכלכליים רבים.

מנכ"ל טופ אימג' סיסטמס EMEA, מייקל שרדר, אמר היום: "טופ אימג' סיסטמס גאה על בחירתה לבצע פרויקט כה חשוב הן לבוסניה והרצגובינה והן לאיחוד האירופי. אנו שמחים להשתמש בניסיון הבינלאומי הרחב והמומחיות ארוכת הטווח שלנו בביצוע מפקדי אוכלוסין על מנת להבטיח שהעיבוד של המפקד בבוסניה והרצגובינה יבוצע בהתאם למפרט וללוח זמנים".

שרדר הוסיף: "בהתחשב בהצלחתנו באירופה עד היום הן במפקדים של גרמניה ושל איטליה, והן בפרוייקטים ברחבי העולם בדרום אפריקה, ארגנטינה, הודו, תאילנד וויאטנם, אנו בטוחים שפרויקט זה יבוצע במקצועיות ואיכות גבוהה."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה