קרן אייפקס הציעה לגליה מאור את תפקיד יו"ר תנובה במקום רודב שפרש

"ידיעות אחרונות": גליה מאור במו"מ לתפקיד יו"ר תנובה. הדובר של מאור: "היא מקבלת הרבה הצעות". מאור מקובלת גם על בעלי השליטה הישראלים, מבטח שמיר והקיבוצים. האם תנובה בדרך לבורסה?
 |  (3)
גליה מאור
גליה מאור לא נשארת בבית: על פי דיווחים שפורסמו הבוקר ב"ידיעות אחרונות", קרן אייפקס הציעה למנכ"לית המוערכת שפרשה לאחרונה מבנק לאומי לאחר 16 שנים - את תפקיד יו"ר תנובה.

על פי הדיווח בין הצדדים מתנהל כעת מו"מ ומאור טרם החזירה תשובה. הדובר שלה מסר" היא מקבלת הרבה הצעות". בעיתון מציינים כי מאור היא מועמדת שמקובלת גם על בעלי השליטה הישראלים בתנובה, מבטח שמיר והקיבוצים.

חברת תנובה, שעברה בשנה האחרונה טלטלה קשה ועמדה במרכז של המחאה החברתית בקיץ שעבר. תנובה ששוויה נחתך בשיעור חד, מתנהלת עם יו"ר זמני, שמואל אבן, החבר גם בוועד ההנהלה. לפני כחודשיים פרש מהתפקיד לאחר כחצי שנה, שלמה רודב, בעקבות חילוקי דעות שנתגלעו בינו לבין קרן אייפקס המנוהלת בישראל על ידי זהבית כהן. נזכיר כי כהן עצמה עזבה את תפקיד יו"ר תנובה על רקע המחאה החברתית.

נזכיר כי רק בשבוע שעבר דווח כי מאור החליטה לוותר על 3.5 מיליון שקל שהיו ניתנים לה אם היתה ממשיכה את תקופת הצינון שלה והתחייבותה לאי-תחרות במערכת הבנקאית בעוד 18 חודשים מעבר ל-6 החודשים שנקבעו לה בחוזה.

במקרה שבעלי השליטה יחליטו להנפיק את תנובה בבורסה, צפוי הניסיון של גליה מאור במערכת הבנקאית והיכרותה עם שוק ההון המקומי על בוריו - לסייע בקידום התהליך.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  עברה ממחלבה אחת למחלבה שנייה.....
  ניר 11/06/2012 21:43
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הון/שלטון הכל נשאר במשפחה....ואנחנו החמורים מקבלים תוספת לשלם מיסים, עמלות, מזון, גבוהים יותר , תתעוררו כבר מהתרדמת
  סגור
 • 2.
  גליה מאור עכשיו נשלם עמלה על קנית קוטג (ל"ת)
  אריק / 11/06/2012 09:07
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 1.
  לא צריך אותם בבורסה...
  אהרון 11/06/2012 08:42
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אחרי זה כל שנה אנחנו נראה אותם מעלים מחירים בכדאי להוכיח למשקיעים שהם מרוויחים יותר ויותר....
  סגור