אקסלנס מדווחת על ירידה של כ-10% ברווח הנקי ל-27 מ' ש'

ההכנסות לרבעון הראשון של השנה הסתכמו ב-149 מיליון שקלים, קיטון של 7.5%. דוד ברוך: "מבנה הפעילות המאוזן של החברה תרם למיתון מגמת השחיקה בהכנסות"
 | 
דוד ברוך
בית ההשקעות אקסלנס מדווח על תוצאות פושרות לרבעון הראשון של 2012, זאת לאחר שאתמול הודיע מנכ"ל החברה על פרישתו מהתפקיד. דוד ברוך הודיע כי יפרוש לאחר שכיהן בחמשת השנים האחרונות כמנכ"ל אקסלנס נשואה.

ההכנסות לרבעון הראשון של השנה הסתכמו ב-149 מיליון שקלים בהשוואה להכנסות של 161 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד, קיטון של 7.5%. הרווח הנקי לרבעון הראשון של השנה הסתכם ב-27 מיליון שקלים בהשוואה לרווח נקי של 30 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד.

נציין כי שיעור הרווח התפעולי ברבעון הראשון של שנת 2012 עמד על כ-35% לעומת שיעור רווחיות תפעולית של 37% ברבעון המקביל אשתקד ו-34% בשנת 2011. סך כל הנכסים המנוהלים על ידי הקבוצה נכון ליום סוף מארס הסתכם ב-64.5 מיליארד שקלים לעומת 63.4 מיליארד שקלים בסוף השנה, גידול של כ-1.7%.

דוד ברוך, מנכ"ל אקסלנס נשואה: "מבנה הפעילות המאוזן של החברה תרם למיתון מגמת השחיקה בהכנסותיה והחברה ממשיכה להציג שיעור רווחיות זהה לתקופה המקבילה אשתקד ואף להציג שיפור ברווחיות בחלק מתחומי הפעילות ובעיקר בתחום תעודות הסל".

"בתחום הנכסים המנוהלים ענף קרנות הנאמנות סבל משחיקה בהכנסותיו כפועל יוצא של שינוי בתמהיל הנכסים ושחיקה מתמשכת בדמי הניהול. ענף קופות הגמל נפגע גם הוא כתוצאה מירידה בשווי הנכסים המנוהלים ומירידה בדמי הניהול".

במבט לעתיד אמר ברוך כי "שנת 2012 מציבה בפנינו אתגרים במגוון תחומים ובכלל זה הערכות ליישום הוראות רגולטוריות חדשות בתחום החיסכון ארוך הטווח ובתחומי פעילות נוספים, לצד המשך שמירה על רמת חדשנות גבוהה במסגרת המגבלות הרגולטוריות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה