הרווח הנקי עלה ל-10.7 מיליון שקל ורשמה שיפור בכל הסעיפים

יו"ר מנדלסון: "נשמר את מגמת הצמיחה הצפויה להימשך על פני השנה כולה". ההון העצמי עלה לכמעט 20% מהמאזן
 | 
רגינה אונגר
חברת מנדלסון מקבוצת {קמן אחזקות} דיווחה היום לבורסה על ביצועים מרשימים ברבעון הראשון של השנה כאשר התוצאות הפיננסיות הגיעו לרמות שיא.

הכנסות החברה עלו ברבעון הראשון של 2012 בכ-15% לרמה של כ-265 מיליון שקל, זאת בהשוואה לכ-230.6 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

בחברה הסבירו שהגידול בהכנסות, נבע ממהתעוררות בשווקים בהם היא פועלת והן מגידול ניכר בפעילות חברות הבת בארץ ובחו"ל, ובייחוד דודסון גלובל (DG) בארה"ב. ההכנסות בארה"ב הסתכמו בכ-108.8 מיליון שקל, צמיחה חדה של כ-46% בהשוואה לכ-74.5 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

בשורה התחתונה, הרווח הנקי (המיוחס לבעלי המניות) של מנדלסון צמח ב-23% ברבעון הראשון והגיע לשיא של כ-10.7 מיליון שקל, בהשוואה לכ-8.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד (שכלל הכנסה חד פעמית).

עוד יש לציין את ההון העצמי של החברה, שנכון ליום 31 במרץ 2012, עלה לכ-142.2 מיליון שקל (19.2% מהמאזן). תזרים המזומנים של החברה מפעילות שוטפת הסתכם ברבעון הראשון בכ-11.4 מיליון שקל.

נזכיר שחברת מנדלסון, העוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים בתחום התשתיות וםפועלת בתחום הזורמים מאז 1947. רגינה אונגר, יו"ר מנדלסון, אמרה כי "החברה נהנתה ברבעון הראשון מביקושים גבוהים יחסית. אנו נוקטים צעדים תפעוליים ושיווקיים בכדי לשמר את מגמת הצמיחה הצפויה להימשך על פני השנה כולה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה