עלייה של 30% ברווח ב-Q1 - תחלק 1.9 מיליון דולר דיבידנד

חברת התוכנה הפועלת בתחום התיב"ם סגרה את הרבעון עם עלייה של 17% במכירות ל-9.9 מיליון דולר. החברה ייצרה 2.4 מיליון דולר מפעילות שוטפת ובקופה ישנם 14.9 מיליון דולר
 | 
דו"ח חזק לסימטרון:
חברת {סימטרון} הפועלת בתחום התכנון וייצור בעזרת מחשב (תיב"ם) פרסמה הבוקר (ה') את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של השנה. סימטרון סגרה את הרבעון שחלף עם עלייה של 17% במכירות ל-9.9 מיליון דולר וגידול של 30% ברווח הנקי המתואם לרמה של 986 אלף דולר.

הרבעון הראשון של סימטרון המנוהלת על ידי דני הרן נחשב לחלש מבחינה עונתית. עם זאת, החברה מציגה שיפור ביחס לרבעון המקביל, אשר לווה בתזרים מזומנים חזק של 2.4 מיליון דולר מפעילות שוטפת - כך שבקופת המזומנים של החברה ישנם 14.9 מיליון דולר (וחוב בנקאי של 730 אלף דולר).

במקביל לדוחות הכריזה החברה על בהיקף של 1.9 מיליון דולר. הדיבידנד ישולם למחזיקי המניות ב-25 ביוני כאשר היום הקובע לדיבידנד יהיה ה-4 ביוני.

מנכ"ל החברה ציין כי הוא שמח לדווח על רבעון חזק נוסף אשר לווה בצמיחה בכל מגזר המוצרים ובכל הטריטוריות העסקיות. לדבריו, למרות הטלטלה בשווקים באירום, בסימטרון מרגישים פעילות חזקה בשוקי המפתח האירופאיים ובהם גרמניה ואיטליה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה