אבוג'ן מדווחת על עלייה של 24% בהכנסות ל-4.2 מיליון דולר

הרווח הכולל ברבעון הראשון לשנת 2012 הסתכם בכ-0.5 מיליון דולר. עופר חביב: "המשכנו לעמוד בהצלחה בביצוע יעדי החברה במסגרת שיתופי הפעולה השונים עם חברות זרעים בינלאומיות"
 |  (1)
עופר חביב
חברת אבוג'ן 0% אבוג'ן 791.5 0% אבוג'ן בסיס:791.5 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: העוסקת בפיתוח תכונות משופרות למגוון גידולים חקלאיים תוך שימוש בגנומיקה בצמחים מדווחת על תוצאותיה לרבעון הראשון של 2012.
הכנסות החברה ברבעון הראשון לשנת 2012 הסתכמו בכ-4.2 מיליון דולר בהשוואה לכ- 3.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ- 24%. הוצאות מחקר ופיתוח ברבעון הראשון לשנת 2012, אשר אינן כוללות הוצאות בגין תמיכה בשיתופי הפעולה הקיימים של החברה, הסתכמו בכ-1.5 מיליון דולר בהשוואה לכ-1.2 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

ההפסד התפעולי ברבעון הראשון לשנת 2012 הסתכם בכ- 0.1 מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של כ- 0.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הכולל ברבעון הראשון לשנת 2012 הסתכם בכ-0.5 מיליון דולר, בהשוואה לרווח כולל של כ-1.1 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. השינוי ברווח הכולל נובע בעיקר מכך שברבעון הראשון של 2011, סעיף זה כלל כ- 1 מיליון דולר הכנסות מימון שאינן מלוות בתזרים מזומנים בגין שערוך כתבי סחירים.

נציין כי יתרות המזומנים, שווי מזומנים והשקעות לזמן קצר הסתכמו בסך של כ-57 מיליון דולר, נכון לסוף הרבעון הראשון.

עופר חביב, נשיא ומנכ"ל אבוג'ן מסר: "במהלך הרבעון הראשון של השנה, המשכנו לעמוד בהצלחה בביצוע יעדי החברה במסגרת שיתופי הפעולה השונים עם חברות זרעים בינלאומיות, כולל מונסנטו, דופונט ובאייר, לשיפור תכונות מפתח בגידולי המזון המשמעותיים בעולם, בהם נעשה שימוש בטכנולוגיות החישוביות של החברה".

בהתייחס להרחבה ולשיפורים המתמידים של הטכנולוגיות הגנומיות שלנו, במהלך הרבעון הראשון השקנו גרסה מתקדמת של 4.0TM ATHLETE והמשכנו להשקיע בפיתוח של הטכנולוגיות החישוביות Gene2ProductTM ו- EvoBreedTM", אמר חביב.

במבט לעתיד, החברה ממשיכה ליצור ערך דרך מנועי צמיחה נוספים, אשר "מביאים לידי ביטוי את היכולות הגנומיות הייחודיות של החברה". חביב מציין כי ברבעון האחרון הודיעה החברה על הפרדת הפעילות בתחום הדלקים האלטרנטיביים לחברת בת בבעלות מלאה - אבופיול. "לאור ההיתכנות המדעית והעסקית המבטיחה שהראתה פעילות זו, הועברה כל פעילות הביופיול של אבוג'ן, המתמקדת כיום בברזיל כאזור יעד עיקרי לפיתוח ומסחור של זני הקיקיון, לחברת הבת החדשה."
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אבוג' ן
  חקלאי 15/05/2012 11:54
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בהצלחה - ממשקיע ותיק.
  סגור