רווח של 1.7 מיליון דולר ב-Q1, תחזית אופטימית להמשך 2012

סרגון סגרה את הרבעון הראשון עם מכירות של 117.8 מיליון דולר. הזמנות גדולות שקיבלה החברה באפריל מאפשרות לה לאשרר את התחזיות להמשך השנה
 | 
עירא פלטי
חברת ציוד התקשורת {סרגון} פרסמה דו"ח כספי פושר לרבעון הראשון של השנה. סרגון עוסקת בתחום התקשורת האלחוטית באמצעות פתרונות הנקראים בקהול. למרות הדו"ח הפושר, סרגון מספקת תחזית טובה להמשך השנה.

את הרבעון הראשון של השנה סגרה סרגון עם הכנסות של 117.8 מיליון דולר, עלייה של 17% ביחס לרבעון אשתקד. עיקר הגידול מיוחס לתרומתה של חברת Nera שרכישתה הושלמה ברבעון הראשון של השנה.

על פי עקרונות החשבונאות המקובלים (GAAP) סרגון סגרה את הרבעון עם הפסד של 3.5 מיליון דולר. בנטרול הוצאות של 3.6 מיליון דולר הקשורות לרכישת Nera הייתה החברה מציגה רווח של 1.7 מיליון דולר. מדובר ברווח של 5 סנט למניה אשר נמוך בסנט אחד מתחזיות האנליסטים הסוקרים את החברה וציפו לרווח של 6 סנט למניה.

התוצאות הכספיות של סרגון הושפעו לחיוב מהעסקים באפריקה ובאמריקה הלטינית. במקביל החברה מציגה צמיחה עקבית מרבעון לרבעון בצפון אמריקה והגדילה את נתח השוק שלה בשוק ההודי.

בסרגון מרגישים בנוח לגבי התחזיות להמשך השנה, זאת לאור הזמנות גדולות שהתקבלו בחודש אפריל. בחברה מעריכים שיחס המכירות להזמנות (book to bill) ברבעון הבא יהיה גבוה מאחד. בסרגון מצפים לסגור את השנה עם קצב מכירות רבעוני של 130 מיליון דולר
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה