: אורביט תספק מערכות תקשורת ימיות בהיקף של כ-1.7 מיליון ש'

ההזמנה מאינטגרטור אירופאי היא למערכות תקשורת ימיות מדגם OrSat. עופר גרינברגר: "הזמנות אלו הינן הוכחה נוספת לעמידה של המערכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנדרשים ממערכת נשק מתקדמות"
 | 
עופר גרינברגר
חברת אורביט +1.44% אורביט 1,124 +1.44% אורביט בסיס:1,108 פתיחה:1,108 גבוה:1,140 נמוך:1,105 תמורה:110,658 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מודיעה כי קיבלה הזמנת המשך מאינטגרטור אירופאי למערכות תקשורת ימיות מדגם OrSat בהיקף של כ-1.7 מיליון שקלים. מערכות התקשורת שהוזמנו מיועדות להתקנה בפרויקט משותף של חיל הים הצרפתי וחיל הים האיטלקי לבנייתן של ספינות קרב מתקדמות.

העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה וטלמטריה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים תספק את המערכות התומכות בתחומי תדרים Ku-Band ו-X-Band. המערכות מאפשרות תקשורת רציפה בין כלי השיט ליבשה.

עופר גרינברגר, מנכ"ל החברה: "אנו שמחים על הזמנת ההמשך לפרויקט היוקרתי של בניית ספינות קרב חדישות. הזמנות אלו הינן הוכחה נוספת לעמידה של המערכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנדרשים ממערכת נשק מתקדמות. לספינות הקרב בהן יותקנו המערכות של אורביט תתאפשר תקשורת רציפה ויכולת להעביר מידע ונתונים בצורה חלקה ומהירה. אנו רואים במערכות תקשורת לכלי שיט, צבאיים כמו גם אזרחיים, תחום אטרקטיבי הצומח בקצבים גבוהים ופועלים להרחיב את הנוכחות של אורביט בשוק זה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה