סכום של 3.5 מיליון דולר יושקעו בגיזמוקס של מעין ונצ'רס

חברות השקעות אמריקאית ישקיעו בגיזמוקס סך של 2.5 מיליון דולר שיצטרפו למיליון דולר נוספים ממשקיעים קיימים. הגיוס הנוכחי מתבצע לפי שווי של 26 מיליון דולר אחרי הכסף
 | 
חממת הטכנולוגיה
חברת {מעין ונצרס} הודיעה היום (א') כי חברת הפורטפוליו, גיזמוקס אשר מוחזקת כ-30.44% בדילול מלא חתמה על מזכר הבנות עם חברת השקעות אמריקאית CIG ו-IVIC שתשקענה בחברה סך של 2.5 מיליון דולר. גיזמוקס, פועלת בשוק התוכנה ופיתחה טכנולוגיה ומוצר מהפכני להמרה מהירה ואוטומטית של מערכות לגאסי אירגוניות וותיקות לעולם האינטרנטי החדש המוגדר כ-Post PC era.

בנוסף, יושקעו בגיזמוקס מיליון דולר נוספים ממשקיעים קיימים וכן תומר למניות הלוואה המירה בסך של 3.5 מיליון דולר, שניתנה לגיזמוקס על ידי ענקית המיחשוב סיטריקס ומשקיעים נוספים. נציין כי השווי לפיו מתבצעת ההשקעה הינו כפול מסבב ההשקעה הקודם ועומד על כ-26 מיליון דולר אחרי הכסף.

גיא רוזן, יו"ר מעין ונצ'רס: "אנחנו רואים בהשקעה של CIG, גוף השקעות אמריקאי מוביל ורב ניסיון, חיזוק רב עוצמה לאמונתנו בפוטנציאל הרב הטמון בגיזמוקס. אין ספק ש-CIG לא הייתה משקיעה לפי השווי האמור, אלמלא הייתה מאמינה שלגיזמוקס פוטנציאל הצפת ערך רב".

דורן ליבשטיין, יו"ר גיזמוקס: "אנו ממשיכים להעמיק את שיתופי הפעולה עם הגורמים המובילים בעולם התכנה ביניהם, מיקרוסופט וסיטריקס. שיתופי פעולה אסטרטגיים אלו מהווים הכרה לחדשנות ולפוטנציאל של גיזמוקס ולערך המוסף שאנו נותנים ללקוחות. גיזמוקס פועלת בשוק החם ביותר בעולם התכנה – המרת אפליקציות של השוק הארגוני והתאמה לווב ולמובייל באמצעות הענן".

נבות פלד, מנכ"ל גיזמוקס: "אנו מודים על הבעת האמון בגיזמוקס, הן של המשקיעים הקיימים והן של המשקיעים החדשים. על אף העובדה שהטכנולוגיה שלנו כבר זוכה להצלחה מסחרית ולהכרה של ענקיות התוכנה, אנחנו ממשיכים לשקוד, הן על השבחתה בסביבת מיקרוסופט והן בהרחבתה לסביבת האנדרואיד".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה