: מג'יק ישראל מציגה התרחבות בכל התחומים ורווחי שיא בפעילות

החברת הבת של מג'יק העולמית הפועלת בשוק הישראלי רשמה גידול של 60% ברווח התפעולי. יורם אהרון: "ב-2012 אני צופה חדירה משמעותית לתחום פיתוח אפליקציות עסקיות לסמארטפונים ומחשבי הלוח"
 | 
יורם אהרון
מג'יק ישראל, המרכזת את פעילות מג'יק תעשיות תוכנה העולמית בארץ, מודיעה, בהמשך לדוחות הכספיים שפירסמה חברת האם, ששנת 2011 היתה השנה המוצלחת ביותר של הסניף הישראלי עם שיפור בכל הפרמטרים.

בין ההשגים מציינים בספקית המובילה של פלטפורמת יישומים ופתרונות אינטגרציה: גידול של 60% ברווח התפעולי (בהשוואה לשנה שעברה), גידול של 30% בהכנסות (בהשוואה לשנה שעברה), גידול במכירת רישיונות, תוספת של מאות לקוחות חדשים באמצעות מערך השותפים העסקיים בישראל, המשך אימוץ טכנולוגיית RIA uniPaaS במיליוני שקלים על ידי לקוחות קיימים וחדשים, הגדלת מספר השותפים העסקיים וכן כניסה לתחומים חדשים כגון: תחום המובייל והענן.

יורם אהרון, מנכ"ל מג'יק ישראל: "אנו מסכמים את שנת 2011 כשנה הטובה ביותר של מג'יק ישראל אשר באה לידי ביטוי בצמיחה בהיקפי הפעילות. המשכנו להתמודד בהצלחה עם אתגרים טכנולוגיים בסביבה משתנה ומתפתחת תוך גידול בהיצע הפתרונות שלנו במטרה להעניק לשותפינו וללקוחותינו את היכולת ליצור יישומים עסקיים מורכבים, למנף משאבי IT קיימים, לשפר את הגמישות העסקית ולהתמקד בליבה העסקית".

"בשנת 2012 אני צופה הרחבה בפעילות העסקית בתחום פרויקטי אינטגרציה וכן חדירה משמעותית לתחום פיתוח אפליקציות עסקיות לסמארטפונים ומחשבי הלוח לצד אספקת המענה לביקוש הגובר עבור תוכניתני מג'יק. כל זאת נוכל להשיג בזכות היתרון היחסי שלנו על פני הספקים האחרים בשוק: היכולת להריץ אפליקציה ארגונית על כל הפלטפורמות באופן טבעי (Native) ובמאמץ פיתוח אחד."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה