נייס: פתרונות החברה הוטמעו במרכז פעילות הים והאויר של המכס האמריקני

ההקלטות משמשות לאיסוף מידע היסטורי ולניתוח בדיעבד של אירועים על מנת להעלות את המוכנות של AMOC במהלך אירועים דומים
זאבי ברגמן
פתרונות להקלטה וניהול תקשורת קול חיונית, לצרכי חקירה ותחקור של חברת נייס -0.1% נייס 31,260 -0.1% נייס בסיס:31,290 פתיחה:31,330 גבוה:31,360 נמוך:30,810 תמורה:39,335,911 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הוטמעו בהצלחה במרכז פעילות הים והאויר, מוקד התפעול והשליטה של משרד המכס והגנת גבולות האויר והים האמריקני, כך הודיעה החברה היום (ד').

משרד המכס והגנת גבולות האויר והים האמריקני (OAM) עוסק בהגנה על אזרחים ועל תשתיות חיוניות על ידי איתור ומניעה של פעולות טרור ותנועה בלתי חוקית של אנשים, סמים אסורים וסוגי הברחה אחרים לאורך גבולות ארה"ב.

מרכז פעילות הים והאויר (AMOC) של המשרד תומך במשימה זו על ידי ניטור של יותר מ-250 מקורות מכ"מ ומעקב אחר אלפי תנועות בים ובאויר ביום. AMOC מעביר מידע הקשור למעקב אחר איומים פוטנציאליים לרשויות אכיפת חוק מקומיות ואחרות שתפקידן לחקור.

החל מאמצע שנת 2011 משתמש AMOC בפתרונות נייס להקלטה, שימור וניהול תקשורת חיונית המועברת ממוקד התפעול לרשויות אכיפת חוק מקומיות וסוכנויות אחרות ברחבי ארה"ב. ההקלטות משמשות לאיסוף מידע היסטורי ולניתוח בדיעבד של אירועים על מנת להעלות את המוכנות של AMOC במהלך אירועים דומים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה