: סיטי ישראל משיקה שירותי תפעול ומשמרת של ני"ע למוסדיים

מנכ"ל סיטי ישראל, ראלף שעיה: "יש לנו ציפיות גדולות מהשירות החדש ואנו מאמינים שהוא עונה על הצרכים בשוק זה, שהופך למתוחכם מאוד"
 | 
ראלף שעיה
סיטי, קבוצת השירותים הפיננסים המובילה בעולם הפועלת בישראל מזה כ-20 שנה הודיעה היום (ב') כי היא משיקה שירותי תפעול לחברות המנהלות קופות גמל וקרנות פנסיה, ובכך היא מנסה לנגוס נתח בתחום פעילות הנשלט על ידי מערכת הבנקאות הישראלית.

השירותים המוצעים על ידי סיטי ישראל כוללים: ניהול זכויות העמיתים, שערוך נכסים, הנהלת חשבונות של הקופות, דיווחים לעמיתים, לסוכנים, להנהלה ולרשויות ומערכות נלוות נוספות.

על פי הודעת סיטי "חבילת שירותי התפעול המוצעת תאפשר להנהלת הגוף המוסדי בחירה בין מספר מודלים של שירות המבטיחים גמישות, יעילות, צמצום עלויות והתאמה לצרכי הגוף המוסדי".

בכך סיטי מציעה שירותי תפעול למנהלי חברות המנהלות קופות גמל ופנסיה הן לפעילותם הגלובלית והן לפעילותם המקומית לרבות שירותי משמורת של ניירות ערך בארץ ובחו"ל, ניהול תזרימי מזומנים ושרותי מסחר במט"ח ובניירות ערך.

"עם נכסים בהיקף של 12.5 טריליון דולר, הלקוחות יכולים למנף את המומחיות המקומית של סיטי והפריסה הגלובלית שלה על מנת לייצר ערך עבור ציבור העמיתים".

מנכ"ל סיטי ישראל, ראלף שעיה: "אני שמח כי סיטי מציעה שירותי תפעול מקומיים ובינלאומיים לגופים מוסדיים בישראל. יש לנו ציפיות גדולות מהשירות החדש ואנו מאמינים שהוא עונה על הצרכים בשוק זה, שהופך למתוחכם מאוד".

סנג'ב סוואני, ראש תחום שירותי תפעול לקופות בסיטי, אמר: "מול סביבה מורכבת הפועלת תחת רגולציה קפדנית, מנהלי גופים מוסדיים יכולים להרוויח מהניסיון והיכולות של גוף גלובלי המנהל שירותי תפעול לקופות גמל ולקרנות פנסיה כמו סיטי. אנו שמחים לספק את חבילת השירותים אשר תותאם ללקוחותינו בישראל."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה