הוט מסכמת שנה חזקה: הסדר הפשרה עם אקו"ם סידר רווח רבעוני של 125 מיליון שקל

הסדר הפשרה עם אקו"ם סידר רווח רבעוני של 125 מיליון שקל. קבוצת התקשורת של דרהי סגרה את 2011 עם רווח של 341 מיליון שקל. חברת מירס שנרכשה ברבעון הרביעי גרעה 42 מיליון שקל מהשורה התחתונה
 | 
פטריק דרהי (צלם: שמואל נחמני)
חברת {הוט} שבשליטת איש העסקים פטריק דרהי ממשיכה לשפר את תוצאותיה הכספיות. היום (ד') פרסמה קבוצת התקשורת את תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי של 2011 ולשנה כולה.

חברת הוט היא קבוצת תקשורת אשר השלימה ברבעון הרביעי את רכישתה של חברת מירס. את השנה החולפת חתמה החברה עם רווח של 341 מיליון שקל, זאת לעומת 106 מיליון שקל בשנת 2010.

הרבעון הרביעי של החברה היה חיובי עבור הוט וכלל רווח של 125 מיליון שקל. ברבעון זה רשמה החברה הכנסות חד פעמיות של 119 מיליון שקל הנובע ברובו מהסדר הפשרה מול אקו"ם. תוצאותיה של חברת הסלולר מירס גרעו כ-42 מיליון שקל מהשורה התחתונה.

בשנת 2011 כולה גדלו המכירות של הוט ב-3.7% והסתכמו ב-3.37 מיליארד שקל. בהוט מסבירים זאת בגידול ממגזר הטלוויזיה בכבלים, מתשתיות האינטרנט ותרומתה של חברת מירס. בטלפון הקווי הציגה החברה ירידה בהכנסות כתוצאה מהפחתת דמי הקישוריות.

נכון לסוף 2011 לחברת הוט ישנם 891 אלף מנויי טלוויזיה, גידול של 1,600 ביחס לסוף ספטמבר ו-768 אלף מנויי אינטרנט המהווים גידול של 5,000 מנויים ביחס לרבעון הקודם. בתחום הטלפון הקווי גייסה החברה כ-5,000 מנויים ברבעון ופעילותה של מירס כללה 444 אלף קווי טלפון.

סטלה הנדלר, יו"ר קבוצת הוט: "התוצאות העסקיות של הקבוצה מבטאות את הדרך המשמעותית שעברה הוט בחיזוק פעילות הליבה שלה, תוך מיצובה כקבוצה המגבירה את התחרותיות בענף. החברה ממשיכה את התהליך המאסיבי לשדרוג התשתיות הנייחות, את הקמת רשת הסיבים האופטיים, ואת ההקמה והפריסה של הרשת הסלולרית החדשה".

הרצל עוזר, מנכ"ל קבוצת הוט: "התוצאות החזקות משקפות את עוצמתו של המותג HOT, שעבר מהפך בשנים האחרונות, וכיום הוא מבטא נכונה את הבולטות השירותית, השיווקית והטכנולוגית של הקבוצה. למרות שאנו רואים ירידה בפרמטרים המקרו כלכליים במשק, וכן במצב הרוח הצרכני, כפי שזה משתקף בכלל הענף, אין ספק כי הוט מגיעה לתקופה זו מוכנה, ועם הצעות ערך משופרות ואטרקטיביות עבור ציבור הצרכנים."

הדו"חות של הוט מגלים גם שעלות שכרה של יו"ר הדירקטוריון סטלה הנדלר הסתכמה ב-14.8 מיליון שקל. תשלום זה כלל שכר בהיקף של 1.8 מיליון שקל, מענק בהיקף של 2 מיליון שקל. עיקר שכרה של הנדלר הגיע מהאופציות שהסתכמו ב-11 מיליון שקל נוספים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה