הכנסות שיא של 40.7 מיליון דולר - הרווח זינק ב-54%

חברת התוכנה הפועלת בתחום התכנון וייצור בעזרת מחשב הציגה הכנסות שיא של 12.2 מיליון דולר ברבעון הרביעי. הרווח הנקי הסתכם ב-1.6 מיליון דולר בדומה לרבעון המקביל
 |  (1)
שנה חזקה לסימטרון:
חברת התוכנה {סימטרון} מסכמת שנה חזקה נוספת מבחינתה, של צמיחה במכירות ושיפור ברווחיות. סימטרון הפועלת בתחום התכנון וייצור בעזרת מחשב (תיב"מ) מנוהלת על ידי דני הרן ונשלטת על ידי זרוע ההשקעות של DBSI של ברק דותן ויוסי בן שלום.

את הרבעון הרביעי, שהוא הרבעון החזק ביותר מבחינתה עונתית עבור סימטרון חתמה החברה עם הכנסות שיא של 12.2 מיליון דולר, עלייה של 11% ביחס לרבעון המקביל - צמיחה אורגנית לחלוטין. הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-1.6 מיליון דולר - בדומה לרבעון המקביל.

בשנת 2011 כולה הציגה החברה הכנסות שיא של 40.7 מיליון דולר, גידול של 13% ביחס לשנת 2010. הרווח הנקי זינק ב-54% והסתכם ב-4.5 מיליון דולר. נכון לסוף דצמבר, בקופת החברה ישנם 11.8 מיליון דולר כשלצידם חוב בהיקף זניח.

בהתייחסו לתוצאות, אמר דני הרן, נשיא ומנכ"ל סימטרון: "אנו מרוצים מאד מתוצאות הרבעון הרביעי ומתוצאות שנת 2011 כולה. מכירות חזקות של רישיונות תוכנה חדשים בשני קווי המוצרים שלנו CimatronE ו- GibbsCAM ממשיכות לדחוף את סימטרון לתוצאות שיא בעוד שווקי הייצור בעולם ממשיכים להתייצב".

לדבריו, "אנו ממשיכים לדבוק באסטרטגיה שלנו לטווח ארוך לפיתוח ומכירת פתרונות התוכנה הטובים מסוגם ליצרני תבניות, מבלטים וכלים לייצור. אנו מאמינים שהמחויבות חסרת הפשרות שלנו למתן ערך ופרודוקטיביות ללקוחות-הקצה, הביאה לנאמנות גבוהה יותר של לקוחותינו, שבאה לידי ביטוי בהכנסות שיא ממכירת חוזי שירות ותחזוקה בשנת 2011. עשייה רבה עוד לפנינו ואנו מצפים לשנת חדשנות מלהיבה נוספת ב-2012".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מנכל שמתעסק בביזנס ולא במנהלת כח אדם, מצליח.
  צביקה נגן 29/02/2012 12:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל הכבוד דני
  סגור