: בזן מתחלקת ל-3 יחידות עסקיות חדשות ומפטרת את המשנה למנכ"ל

היחידות העסקיות החדשות: יחידה עסקית-דלקים, יחידה עסקית פוליאולפינים ויחידה עסקית-ארומטים, שמנים ושעוות. עידו רוזיליו פוטר
 | 
יוסי רוזן (צלם: רמי חכם)
חברת בזן -2.96% בזן 173.5 -2.96% בזן בסיס:178.8 פתיחה:178.8 גבוה:178.8 נמוך:173.2 תמורה:15,145,896 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: (בתי זיקוק לנפט) הציגה מבנה ארגוני חדש לפעילותה ופעילות החברות הבנות שבשליטתה המלאה – כרמל אולפינים, גדיב תעשיות פטרוכימיה ושמנים בסיסיים חיפה, אשר מפעליהן ממוקמים כולם באותו מתחם במפרץ חיפה.

מהודעת החברה, שהמנכ"ל שלה הוא פנחס בוכריס ויוסי רוזן הוא היו"ר שלה, עולה כי החברה מבצעת גם סבב מינויים נרחב של בכירים בחברה, כאשר על רקע השינויים פוטר עידו רוזיליו שכיהן כמשנה למנכ"ל הקבוצה ומנכ"ל מגזר התעשיה. מבזן נמסר כי: "במסגרת שינוי המבנה הארגוני של החברה, בוטל תפקיד מנכ"ל מגזר התעשייה ובהתאם - הסתיימה כהונתו של מנכ"ל המגזר הנוכחי."

מטרת המבנה הארגוני החדש, ליצור קשר ישיר, ברור ובלתי אמצעי לאורך שרשרת הערך של כל אחת מקבוצות המוצרים העיקריות של הקבוצה, תוך ניצול העובדה כי כלל פעילויות הקבוצה, (למעט פעילות חברת הבת של
כאו"ל הממוקמת בהולנד), מתבצעות מאתר אחד ומאפשרות - בתחומים רבים – סינרגיה המגבירה את יעילות הפעילות ומפחיתה את עלויותיה.

על פי המבנה הארגוני החדש, תפעלנה בקבוצה שלוש יחידות עסקיות: יחידה עסקית-דלקים, יחידה עסקית פוליאולפינים ויחידה עסקית-ארומטים, שמנים ושעוות. כל יחידה עסקית תכלול את יחידות הייצור הרלוונטיות, את פונקציות השיווק והמכירות של מוצריה ופונקציות נוספות.

את היחידות העסקיות ישרתו שירותי תפעול משותפים, הכוללים בעיקר אחזקה, אנרגיה ותשתיות, הנדסת תהליך ושירותי שרשרת אספקה. (תקשרויות עם קבלנים וספקים, מחסנים וכד'). השירותים המשותפים
מיועדים להפחית כפילויות הקיימות כיום ולתת מענה יעיל וחסכוני לצרכי היחידות העסקיות.

לצד פעילותן של היחידות העסקיות תפעל יחידת אופטימיזציה כוללת, אשר תקבע את פונקציית הייצור הממקסמת את שרשרת יצירת הערך בקבוצה בכללותה. הנפט הגולמי וחומרי הביניים הנחוצים לפעילות הקבוצה ונרכשים על ידה מספקים שונים, יירכשו על ידי יחידת אספקת גלם וסחר.

החברה מציינת כי שירותי המטה, ימשיכו להינתן במרוכז לכל היחידות העסקיות ויתר היחידות בקבוצה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה