התקבלו פניות ראשוניות בלבד למכירת כלל פיננסים

"נערכת בחינה ראשונית של האפשרות למכירת/מיזוג כלל פיננסים בע"מ, לצד ג', אך יודגש כי למועד זה לא התקבלה כל החלטה על עסקה כאמור", נכתב בהודעת החברה
 |  (2)
נוחי דנקנר
בניגוד לדיווחים שונים בכלי התקשורת, כלל ביטוח מקבוצת IDB הודיעה הערב (ד') כי לא קיבלה הצעה רשמית מלאה בנוגע למכירת {כלל פיננסים} וכי נכון לעכשיו לא הסכימה למכירת בית ההשקעות.

"החברה בוחנת מעת לעת אפשרויות שונות לביצוע פעולות למכירה, רכישה או מיזוג של החזקותיה בחברות שבהחזקתה", נכתב בהצהרת כלל ביטוח, "בהמשך לפניות ראשוניות שהתקבלו בחברה, ואשר אינן כוללות תנאים מוצעים לעסקה, נערכת בחינה ראשונית של האפשרות למכירת/מיזוג כלל פיננסים בע"מ, לצד ג', אך יודגש כי למועד זה לא התקבלה כל החלטה על עסקה כאמור".

מכירת השליטה של כלל פיננסים עשויה להוריד את הלחץ מחברת ההחזקות של נוחי דנקנר לאחר שועדת הריכוזיות קבעה כי יש להפריד בין החזקות ריאליות והחזקות פיננסיות. ייתכן ומדובר בחלופה נוחה יותר מאשר ניסיון המכירה של השליטה ברשת {שופרסל} אשר כשל בתחילת חודש דצמבר.

כלל פיננסים עוסקת בניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל, ניהול קרנות נאמנות, ניהול פיקדונות, חיתום ובנקאות להשקעות, גיוסי הון, שירותי מחקר וברוקראז', שירותי מסחר במט"ח, ליווי עסקות מיזוגים ורכישות, עשיית שוק ושירותי נאמנות.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  יאללה חברות בזול (ל"ת)
  רק היום 05/01/2012 07:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  הונאת אובמה
  אא 05/01/2012 04:26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  העסוק היחיד שלה הוא לגזול את כספי האזרחים כמו כל יתר בתי ההשקעות והבנקים בארץ ובעולם להרחבה הקש בגוגל הונאת אובמה וצפה ב12 הסרטים בנושא
  סגור